Репетитори з предмету Німецька мова за спеціалізацією Репетитор для дітей онлайн

Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Привіт, я Наталія Буду рада працювати з відповідальними та цілеспрямованими людьми !
0 / 5
250.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Німецька
0 відгуків
Доброго дня, мене звуть Катерина, я обожнюю німецьку і працюю з нею давно, допоможу вам добитися гарних результатів, лише за це літо змогла допомогти дітям перевестися в німецький клас, а дорослим знайти роботу, звертайтесь, працюю з усіма рівнями.
0 / 5
450.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Німецька, Польська
0 відгуків
Studiuję informatykę na drugim roku na Politechnice Warszawskiej. Przedmioty, dzięki którym udało mi się dostać na wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych to matematyka, fizyka oraz język niemiecki. Prócz tego zdawałem również geografię oraz język angielski. Obecnie na studiach, prócz informatyki,...
0 / 5
240.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Німецька мова за спеціалізацією Репетитор для дітей Що б знайти репетитора з Німецька мова за спеціалізацією Репетитор для дітей з більш ніж 3 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Німецька мова за спеціалізацією Репетитор для дітей, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Репетитор для дітей, оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Репетитор для дітей, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Німецька мова. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Репетитор для дітей.

Часті питання по предмету Німецька мова для рівня Репетитор для дітей

Як правильно обрати викладача з предмету Німецька мова для рівня Репетитор для дітей?

Вибираючи послуги репетитора з предмету Німецька мова для рівня Репетитор для дітей, рекомендуємо звертати увагу на такі фактори: вартість за годину, позитивні відгуки, досвід роботи, спеціалізація, наявність диплома освітнього закладу, далі візьміть пробний урок, щоб переконатися в тому, підходить педагог з предмету Німецька мова для рівня Репетитор для дітей чи ні.

Скільки коштують заняття з викладачем Німецька мова для рівня Репетитор для дітей?

Вартість уроку з предмету Німецька мова для рівня Репетитор для дітей варіюється від таких факторів: складність предмета, обсяг роботи, наявність висококонкурентних навичок (висока кваліфікація, досвід, позитивні відгуки). Конкретну вартість заняття з предмету Німецька мова для рівня Репетитор для дітей можна подивитися в профілі викладача.