Репетитори з предмету Німецька мова за спеціалізацією Рівень B1-B2 онлайн

Проведено уроків: 0
Українська, Німецька
0 відгуків
Мене звати Вікторія) Маю досвід викладання німецької мови понад 20 років) допоможу впевненіше почувати себе в іншомовному середовищі)
0 / 5
295.73 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська, Німецька
0 відгуків
Привіт) мене звати Юлія. Я дуже люблю німецьку мову і з радістю поділюся знаннями з мотивованими, цілеспрямованими людьми.
0 / 5
250.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Німецька
0 відгуків
Доброго дня, мене звуть Катерина, я обожнюю німецьку і працюю з нею давно, допоможу вам добитися гарних результатів, лише за це літо змогла допомогти дітям перевестися в німецький клас, а дорослим знайти роботу, звертайтесь, працюю з усіма рівнями.
0 / 5
450.00 UAH/год
200.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Німецька мова за спеціалізацією Рівень B1-B2 Що б знайти репетитора з Німецька мова за спеціалізацією Рівень B1-B2 з більш ніж 3 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Німецька мова за спеціалізацією Рівень B1-B2, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Рівень B1-B2, оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Рівень B1-B2, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Німецька мова. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Рівень B1-B2.

Часті питання по предмету Німецька мова для рівня Рівень B1-B2

Як правильно обрати викладача з предмету Німецька мова для рівня Рівень B1-B2?

Вибираючи послуги репетитора з предмету Німецька мова для рівня Рівень B1-B2, рекомендуємо звертати увагу на такі фактори: вартість за годину, позитивні відгуки, досвід роботи, спеціалізація, наявність диплома освітнього закладу, далі візьміть пробний урок, щоб переконатися в тому, підходить педагог з предмету Німецька мова для рівня Рівень B1-B2 чи ні.

Скільки коштують заняття з викладачем Німецька мова для рівня Рівень B1-B2?

Вартість уроку з предмету Німецька мова для рівня Рівень B1-B2 варіюється від таких факторів: складність предмета, обсяг роботи, наявність висококонкурентних навичок (висока кваліфікація, досвід, позитивні відгуки). Конкретну вартість заняття з предмету Німецька мова для рівня Рівень B1-B2 можна подивитися в профілі викладача.