Репетитори з предмету Історія за спеціалізацією Всесвітня історія онлайн

Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Викладач зі стажем понад тридцять років роботи у коледжі пропонує онлайн заняття з історії України через відео конференцію для підготовки до ЗНО Авторські методики, які дають змогу успішно складати ЗНО/НМТ, використання цифрових освітніх технології. Індивідуальний підхід до учнів. 2 заняття по 9...
0 / 5
190.00 UAH/год
180.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Професійний вчитель і автор підручників з історії, допоможу підготуватися до НМТ/ЗНО, швидко та якісно без обтяжливого конспектування. Працюючи за моїм авторським курсом, ви отримаєте знання та вміння достойні високого тестового балу.
0 / 5
250.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 відгуків
Мені 39 років. Стаж роботи 18 років. Володію усією необхідною базою, також володію різними онлайн платформами. Займаюся активною підготовкою учнів до ЗНО та НМТ. Завжди намагаюся найти спільну мову із своїми учнями для досягнення гарного та високого результату. Середній бал моїх учнів 180+.
0 / 5
200.00 UAH/год
180.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 відгуків
Вчитель історії та географії. Надзвичайно люблю свою роботу. Автор та співавтор понад 160 наукових статей, тез, праць, 56 книг. Власник приватного Музею села Новосафронівка імені Джеймса Мессера. Добре розумію учнів і хочу їх гарно навчити. Можу допомогти написати наукові праці, прийняти участь у Мі...
0 / 5
250.00 UAH/год
250.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Вивчаю історію та допомагаю пройти всіма теренами історичних шляхів всім бажаючим!
0 / 5
190.00 UAH/год
170.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Готую до ЗНО (НМТ), допомагаю засвоїти шкільну програму з історії України та всесвітньої історії. На заняттях завжди стараюся зберегти баланс між "цікаво" та "необхідно". Вірю в можливості кожного учня, практикую індивідуальний підхід та комбіную методики відповідно до потреби дитини. Переконана в...
0 / 5
225.00 UAH/год
550.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 відгуків
Закінчив Харківський унівеситет ім. В.Н. Каразіна. Працював вчителем історії в школі. Зараз викладаю в коледжі. Почав працювати репетитором з 2008 р., коли розпочалося ЗНО. Підготував більше, ніж 600 абітурієнтів, що поступили до ВНЗ в Україні і за кордоном.
0 / 5
278.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Мене звати Тетяна. Я займаюсь підготовкою учнів до іспитів з історії. Або якщо ти прагнеш вивчити минуле своєї країни. Я також тобі допоможу.  Під час своїх уроків я не буду примушувати тебе зубрити сухі дати та події.   А роз'яснюю і працюю з учнями. навчаю практично застосовувати знання.   Оскільк...
0 / 5
230.00 UAH/год
170.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Викладаю історію більше 8 років. В свой роботі завжди пов'язую теорію з практикою. Для вивчення дат застосовую "лайфаки". Головним вважаю своїй роботі пояснити важкий матеріал легким способом для запам'ятовування. Для закріплення використовую, практичні завдання, тести що відповідають вимогам МОН У...
0 / 5
300.00 UAH/год
170.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Вже декілька років допомагаю учням у підготовці до ДПА та ЗНО. До кожного учня шукаю індивідуальний підхід. Враховую особливості кожного свого учня чи учениці. Намагаюсь викладати так щоб учні отримували задоволення від навчання.
0 / 5
150.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Історія за спеціалізацією Всесвітня історія Що б знайти репетитора з Історія за спеціалізацією Всесвітня історія з більш ніж 14 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Історія за спеціалізацією Всесвітня історія, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Всесвітня історія, оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Всесвітня історія, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Історія. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Всесвітня історія.

Часті питання по предмету Історія для рівня Всесвітня історія

Як правильно обрати викладача з предмету Історія для рівня Всесвітня історія?

Вибираючи послуги репетитора з предмету Історія для рівня Всесвітня історія, рекомендуємо звертати увагу на такі фактори: вартість за годину, позитивні відгуки, досвід роботи, спеціалізація, наявність диплома освітнього закладу, далі візьміть пробний урок, щоб переконатися в тому, підходить педагог з предмету Історія для рівня Всесвітня історія чи ні.

Скільки коштують заняття з викладачем Історія для рівня Всесвітня історія?

Вартість уроку з предмету Історія для рівня Всесвітня історія варіюється від таких факторів: складність предмета, обсяг роботи, наявність висококонкурентних навичок (висока кваліфікація, досвід, позитивні відгуки). Конкретну вартість заняття з предмету Історія для рівня Всесвітня історія можна подивитися в профілі викладача.