Репетитор з історії

Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Я викладач з історії України. Працюю вже більше року у сфері репетиторства. Маю чимало своїх особистих родзинок при вивченні історії
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Привіт! Мене звуть Ольга! Я студентка двох факультетів - філологічного та юридичного. Мій профіль: історія, українська мова та література. Допоможу тобі з підготовкою до НМТ, або ж з покращенням знань у цих галузях. Вибудовую індивідуальний підхід до кожного учня. Покажу, що навчання - це цікаво та...
0 / 5
150.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин. Навчаюсь на 2 курсі Рівненьського Державного Гуманітарного Університету.
0 / 5
100.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська, Болгарська
0 Відгуків
Викладаю історію вже майже 20 років, а захоплююсь-з дитинства. За 18 років роботи в школі і 5 років репетиторства можу навчити історії будь-кого. Спокійно і впевнено ми з вами опануємо матеріал ЗНО/НМТ.
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Закохана в історію, тому зможу допомогти вам цікаво та доступно вивчити її. Маю 6 років репетиторського досвіду та 3 роки викладацького. Успішно підготувала більше 80 учнів до іспиту.
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Привіт, мене звати Андрій, і я є досвідченим репетитором з 10-ю роками викладання. Моя мета - допомогти моїм учням зрозуміти та освоїти знання з історії України. Моя освіта: Я маю вищу освіту на рівні магістра, отриману в Університеті Ушинського. Моя освіта в цій галузі надає мені глибокі знання та...
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Репетитор з історії. Готую до ЗНО Маю досвід викладання та вчителювання. Зі мною навіть може захотітись стати істориком. З розумінням ставлюсь до різного базового рівня учня. Використовую індивідуальний підхід для кожного учня. Стараюсь залучати до занять різні візуальні засоби, щоб зробити вивчення...
0 / 5
230.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Допоможу вступити на омріяну спеціальність і закохаю в історію. Результати ЗНО моїх учнів 185+. Окрім того, я склала власне ЗНО на 200. Знайду особистий підхід до кожного. На уроках використовую різноматіття вправ, тестів, показую карти, різні картинки і багато іншого. Пробне заняття безкоштовне. Мо...
0 / 5
120.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Я - молода вчителька історії, котра до нестями любить свій предмет. Можу зацікавити історією, підтягнути шкільну програму учнів середньої школи та здійснюю підготовку до ЗНО/НМТ з історії України. Закінчила з відзнакою історичний факультет Національного педагогічного університету імені М.П. Драгома...
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Професійний вчитель і автор підручників з історії, допоможу підготуватися до НМТ/ЗНО, швидко та якісно без обтяжливого конспектування. Працюючи за моїм авторським курсом, ви отримаєте знання та вміння достойні високого тестового балу.
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Історія Для того що б знайти репетитора з предмету Історія з більш ніж 29 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Історія, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Історія, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Історія, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Історія.

Всім відомо, що історія є одним з найскладніших предметів для учнів. Втім, вирішити цю проблему можна за допомогою репетитора по історії, який допоможе освоїти учням програму та скласти іспити на відмінно. Якщо вам потрібен вчитель історії, то платформа TeMa - це чудове місце для початку пошуку. Тут ви знайдете досвідчених викладачів, які допоможуть з виконанням завдань по історії, підготуватися до іспитів та здобути нові знання.

Як вибрати репетитора по історії?

Перш за все, слід звернути увагу на кваліфікацію викладача. Важливо переконатися, що репетитор історії має достатній рівень знань та має досвід викладання. Друге, слід звернути увагу на методику навчання. Хороший викладач історії повинен вміти пояснювати матеріал простими словами та використовувати різноманітні методи, щоб допомогти учневі краще засвоїти інформацію. Платформа ТеМа була створена саме для того, щоб допомогти вам знайти свого ідеального репетитора по історії.
На завершення, вартість репетитора грає також важливу роль в виборі. Вартість індивідуальних занять по історії може залежати від досвіду та кваліфікації викладача, а також від тривалості заняття.
Крім того, слід зазначити, що репетитор по історії може допомогти не тільки школярам, але й студентам з підготовкою до іспитів ЕГЕ/ЗНО/ГІА з історії, написанням курсових робіт та дипломних проектів.

Чому вам потрібен репетитор з історії?

Якщо вам потрібен репетитор історії, то платформа TeMa має для вас пропозиції. Тут ви зможете знайти досвідчених викладачів з вищою освітою, які допоможуть вам розібратися в складних історичних питаннях. Репетитори з історії не тільки допоможуть засвоїти матеріал, але й мотивуватимуть на досягнення високих результатів.

Однією з головних переваг роботи з репетитором по історії онлайн є індивідуальний підхід до учня. Репетитор історії зможе побудувати заняття таким чином, щоб вони були максимально ефективними для кожного учня. Таким чином, репетитор зможе виявити сильні та слабкі сторони учня та підлаштувати свою роботу під конкретного учня.

Індивідуальні заняття з викладачем історії

Для підготовки до екзаменів з історії репетитори на платформі TeMa пропонують індивідуальні заняття, які орієнтовані на конкретні вимоги екзаменаційних завдань. Репетитор по історії допоможе учням зрозуміти теорію, навчать вирішувати завдання та допоможуть учням скласти екзамени на високому рівні.

Переваги онлайн репетитора з історії:

  • не потрібно витрачати час на дорогу;
  • цікаве викладання матеріалу з використанням різних презентацій, мультфільмів, медіа;
  • немає ризику захворювання якимись респіраторними вірусами;
  • на платформі TeMa ви не обмежені у виборі викладача.

Використовуючи репетитора по історії з індивідуальним підходом, ви зможете ефективно підготуватися до іспитів при вступі до університету. Репетитор історії надає індивідуальні заняття на платформі TeMa щоб ви мали можливість навчатися у будь-якому місці та в будь-який час. Наші репетитори по історії використовують індивідуальний підхід до кожного учня, що допомагає поліпшити їх знання у цій галузі та зацікавитись навчанням. На платформі TeMa ви зможете знайти свого онлайн репетитора по історії для школярів та дорослих. Якою буде вартість репетитора по історії залежить від досвіду та кваліфікації викладача і частоти занять. Проте варто зазначити, що інвестування у свою освіту - це найкраща інвестиція в майбутнє. Тому не гайте часу і починайте вчити історію з нашими репетиторами!

FAQ

💰 Скільки коштує репетитор з історії?

Вартість занять з репетитором з історії може змінюватись в залежності від досвіду, кваліфікації репетитора та частоти занять. Викладачі з історії зі стажем виставлятимуть вищу ціну, за вартість своїх послуг, ніж репетитори, у яких досвіду менший.

📚 Як стати репетитором з історії?

Для становлення репетитором з історії потрібно мати відповідну освіту або активно навчатися в даній галузі. Також важливим є бажання і вміння передавати знання. Ми допоможемо Вам розвивати ці навички.