Репетитор з історії

Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Викладач зі стажем понад тридцять років роботи у коледжі пропонує онлайн заняття з історії України через відео конференцію для підготовки до ЗНО Авторські методики, які дають змогу успішно складати ЗНО/НМТ, використання цифрових освітніх технології. Індивідуальний підхід до учнів. 2 заняття по 9...
0 / 5
190.00 UAH/год
180.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Репетитор з історії. Готую до ЗНО Маю досвід викладання та вчителювання. Зі мною навіть може захотітись стати істориком. З розумінням ставлюсь до різного базового рівня учня. Використовую індивідуальний підхід для кожного учня. Стараюсь залучати до занять різні візуальні засоби, щоб зробити вивчення...
0 / 5
230.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Допоможу вступити на омріяну спеціальність і закохаю в історію. Результати ЗНО моїх учнів 185+. Окрім того, я склала власне ЗНО на 200. Знайду особистий підхід до кожного. На уроках використовую різноматіття вправ, тестів, показую карти, різні картинки і багато іншого. Пробне заняття безкоштовне. Мо...
0 / 5
100.00 UAH/год
80.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Я - молода вчителька історії, котра до нестями любить свій предмет. Можу зацікавити історією, підтягнути шкільну програму учнів середньої школи та здійснюю підготовку до ЗНО/НМТ з історії України. Закінчила з відзнакою історичний факультет Національного педагогічного університету імені М.П. Драгома...
0 / 5
200.00 UAH/год
160.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Професійний вчитель і автор підручників з історії, допоможу підготуватися до НМТ/ЗНО, швидко та якісно без обтяжливого конспектування. Працюючи за моїм авторським курсом, ви отримаєте знання та вміння достойні високого тестового балу.
0 / 5
250.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 відгуків
Мені 39 років. Стаж роботи 18 років. Володію усією необхідною базою, також володію різними онлайн платформами. Займаюся активною підготовкою учнів до ЗНО та НМТ. Завжди намагаюся найти спільну мову із своїми учнями для досягнення гарного та високого результату. Середній бал моїх учнів 180+.
0 / 5
200.00 UAH/год
180.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 відгуків
Вчитель історії та географії. Надзвичайно люблю свою роботу. Автор та співавтор понад 160 наукових статей, тез, праць, 56 книг. Власник приватного Музею села Новосафронівка імені Джеймса Мессера. Добре розумію учнів і хочу їх гарно навчити. Можу допомогти написати наукові праці, прийняти участь у Мі...
0 / 5
250.00 UAH/год
250.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 відгуків
Викладач української мови та літератури і історії України (підготовка до ЗНО/ДПА, шкільна програма), викладач німецької мови для початківців (А1-А2)
0 / 5
300.00 UAH/год
100.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
ЗНО з історії України вимагає від абітурієнтів володіти критичним мисленням та оперувати великою кількістю фактичного матеріалу - це все дійсно складно. Однак разом ми можемо зробити процес навчання легким та цікавим! Мінімум записів під диктовку! Лише необхідна інформація з опорою на візуальний мат...
0 / 5
250.00 UAH/год
150.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Вивчаю історію та допомагаю пройти всіма теренами історичних шляхів всім бажаючим!
0 / 5
190.00 UAH/год
170.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Історія Для того що б знайти репетитора з предмету Історія з більш ніж 24 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Історія, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Історія, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Історія, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Історія.

Всім відомо, що історія є одним з найскладніших предметів для учнів. Втім, вирішити цю проблему можна за допомогою репетитора по історії, який допоможе освоїти учням програму та скласти іспити на відмінно. Якщо вам потрібен вчитель історії, то платформа TeMa - це чудове місце для початку пошуку. Тут ви знайдете досвідчених викладачів, які допоможуть з виконанням завдань по історії, підготуватися до іспитів та здобути нові знання.

Як вибрати репетитора по історії?

Перш за все, слід звернути увагу на кваліфікацію викладача. Важливо переконатися, що репетитор історії має достатній рівень знань та має досвід викладання. Друге, слід звернути увагу на методику навчання. Хороший викладач історії повинен вміти пояснювати матеріал простими словами та використовувати різноманітні методи, щоб допомогти учневі краще засвоїти інформацію. Платформа ТеМа була створена саме для того, щоб допомогти вам знайти свого ідеального репетитора по історії.
На завершення, вартість репетитора грає також важливу роль в виборі. Вартість індивідуальних занять по історії може залежати від досвіду та кваліфікації викладача, а також від тривалості заняття.
Крім того, слід зазначити, що репетитор по історії може допомогти не тільки школярам, але й студентам з підготовкою до іспитів ЕГЕ/ЗНО/ГІА з історії, написанням курсових робіт та дипломних проектів.

Чому вам потрібен репетитор з історії?

Якщо вам потрібен репетитор історії, то платформа TeMa має для вас пропозиції. Тут ви зможете знайти досвідчених викладачів з вищою освітою, які допоможуть вам розібратися в складних історичних питаннях. Репетитори з історії не тільки допоможуть засвоїти матеріал, але й мотивуватимуть на досягнення високих результатів.

Однією з головних переваг роботи з репетитором по історії онлайн є індивідуальний підхід до учня. Репетитор історії зможе побудувати заняття таким чином, щоб вони були максимально ефективними для кожного учня. Таким чином, репетитор зможе виявити сильні та слабкі сторони учня та підлаштувати свою роботу під конкретного учня.

Індивідуальні заняття з викладачем історії

Для підготовки до екзаменів з історії репетитори на платформі TeMa пропонують індивідуальні заняття, які орієнтовані на конкретні вимоги екзаменаційних завдань. Репетитор по історії допоможе учням зрозуміти теорію, навчать вирішувати завдання та допоможуть учням скласти екзамени на високому рівні.

Переваги онлайн репетитора з історії:

  • не потрібно витрачати час на дорогу;
  • цікаве викладання матеріалу з використанням різних презентацій, мультфільмів, медіа;
  • немає ризику захворювання якимись респіраторними вірусами;
  • на платформі TeMa ви не обмежені у виборі викладача.

Використовуючи репетитора по історії з індивідуальним підходом, ви зможете ефективно підготуватися до іспитів при вступі до університету. Репетитор історії надає індивідуальні заняття на платформі TeMa щоб ви мали можливість навчатися у будь-якому місці та в будь-який час. Наші репетитори по історії використовують індивідуальний підхід до кожного учня, що допомагає поліпшити їх знання у цій галузі та зацікавитись навчанням. На платформі TeMa ви зможете знайти свого онлайн репетитора по історії для школярів та дорослих. Якою буде вартість репетитора по історії залежить від досвіду та кваліфікації викладача і частоти занять. Проте варто зазначити, що інвестування у свою освіту - це найкраща інвестиція в майбутнє. Тому не гайте часу і починайте вчити історію з нашими репетиторами!

FAQ

💰 Скільки коштує репетитор з історії?

Вартість занять з репетитором з історії може змінюватись в залежності від досвіду, кваліфікації репетитора та частоти занять. Викладачі з історії зі стажем виставлятимуть вищу ціну, за вартість своїх послуг, ніж репетитори, у яких досвіду менший.

📚 Як стати репетитором з історії?

Для становлення репетитором з історії потрібно мати відповідну освіту або активно навчатися в даній галузі. Також важливим є бажання і вміння передавати знання. Ми допоможемо Вам розвивати ці навички.