Репетитор з англійської мови

Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Викладаю англійську мову, на заняттях використовуємо більше англійської (для граматики можемо перейти на українську). Всі матеріали підбираються індивідуально до кожного студента. Have a nice day and see you soon!
0 / 5
260.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Я є сертифікованим викладачем ( з англійської мови) школи ALLRIGHT. З 6 вересня я набиратиму міні-групи із нових студентів та учнів. Розуміючи і аналізуючи ситуацію в нашій країні зараз, я все-таки хочу надати можливість якісного і дешевшого здобуття освіти українцям . Відповідно я надам мож...
0 / 5
270.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 відгуків
Запрошую на заняття з англійської мови у режимі онлайн🇺🇸 Допоможу підвищити рівень володіння мовою, а також готую до ЗНО. Працюю зі школярами 7-11 класи та дорослими Рівні: A1-B1
0 / 5
200.00 UAH/год
170.00 UAH/год
Проведено уроків: 2
Англійська, Українська
0 відгуків
Викладач з предмету "Англійської мова".
0 / 5
200.00 UAH/год
100.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Англійська мова Для того що б знайти репетитора з предмету Англійська мова з більш ніж 34 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Англійська мова, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Англійська мова, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Англійська мова, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Англійська мова.