Репетитори України

Проведено уроків: 205
Англійська, Українська
61 відгуків
Викладач з предмету "Англійська Мова".
5.0 / 5
200.00 UAH/год
100.00 UAH/год
Проведено уроків: 35
Англійська, Українська
34 відгуків
Люблю навчаться і ділитися своїми знаннями. 7 років я проживала в США, штат Айдахо. Різні освітні проєкти, постійне спілкування з носіями англійської збагатили і урізноманітніли мій досвід. Я навчаю українській мові американців і англійській мові українців))). Дві вищі освіти у сфері філології та...
5.0 / 5
500.00 UAH/год
250.00 UAH/год
Активних уроків: 1 / Проведено уроків: 4
Українська, Російська
4 відгуків
Мене звати Софія. Я викладач англійської мови з досвідом більше двох років. Мову я вивчаю та практикую дуже давно, так як перебуваю на разі за кордоном та проживаю тут (вільне володіння). Саме виклданням розпочала займатись давно, ділитися своїми знаннями, а саме навичками мови та досвідом мені прин...
5 / 5
350.00 UAH/год
210.00 UAH/год
Проведено уроків: 3
Англійська, Українська, Російська
4 відгуків
Вітаю! Завжди полюблала вчити мови і допомагати іншим їх вивчати. Вважаю, що вивчення мов має бути інтерактивним, цікавим і продуктивним. Саме тому я завжди намагаюсь підібрати індивідуальний підхід і програму для кожного учня. Навчаюсь на спеціальності "Міжнародні відносини" з глибоким вивченням...
5 / 5
225.00 UAH/год
Проведено уроків: 6
Англійська, Українська
6 відгуків
Я можу зарекомендувати себе багаторічним професійним досвідом, цікавим підходом до вивчення мови та роками спілкування в англомовному середовищі. Готую до ЗНО, ЄВІ, та IELTS. Пропоную активний та дієвий підхід до вивчення бізнес англійської. Також мій пріорітет — Ваша розмовна англійська, адже я пер...
4.8 / 5
280.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 2
Англійська, Німецька
1 відгуків
Мене звати Артем.Я дипломований викладач англійської та німецької мови.Продовжую робити те,що люблю найбільше.Уроки онлайн англійської та німецької мови.Запрошую на заняття всіх бажаючих(діти,підлітки,дорослі,для всіх рівнів).Для тих хто:починає вчити з нуля,давно вчив і забув мову хоче впорядкувати...
5 / 5
200.00 UAH/год
100.00 UAH/год
Проведено уроків: 135
Англійська, Українська
12 відгуків
Дипломований державний педагог англійської мови з досвідом роботи у середніх та старших класах від 3-х років. Знання стандартів англійської мови, сучасних методів навчання та систем оцінювання. Середня школа Сент-Джеймс допомогла аспірантам покращити підсумкові результати тестів на 20%. Прагне створ...
4.5 / 5
99.00 UAH/год
50.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Стану чудовим репетитором для ваших діточок! Знаходжу індивідуальний підхід до кожного учня. Використовую сучасні методи та ігрові форми навчання.
0 / 5
300.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 відгуків
Люблю математику, тому доводжу кожному своєму учню, що з нею можна потоваришувати. Займаюся з дітьми понад 7 років. Працюю у школі з 2018 року. Знаходжу індивідуальний підхід до кожного учня.Використовую на уроках інтерактивні вправи.Заповнюємо прогалини у знання.
0 / 5
350.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Хей, привіт. Мене звати Люба, я майбутній педагог з фізики, але тут я щоб допомогти тобі з цим. Заварюй каву або чай, та приєднуйся.
0 / 5
250.00 UAH/год
200.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора в країні Україна Що б знайти репетитора в країні Україна з більш ніж 199 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з країни Україна, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором з країни Україна.

Репетитори в Україні для успішного навчання

У сучасному світі, де активний спосіб життя та високий ритм життя, учням все складніше зберігати хороші результати у школі та на іспитах. Саме тому послуги приватних репетиторів в Україні стають все більш популярними. Але як вибрати надійного викладача, який допоможе вам досягти успіху у навчанні? На допомогу приходить платформа TeMa – де ви можете знайти репетиторські послуги в Україні, дізнатися вартість уроків та порівняти послуги різних фахівців.

Як знайти репетитора в Україні?

Вибір репетитора — це ключовий крок на шляху до успішного навчання. Якщо ви вирішили скористатися послугами платформи Тема, то ми розповімо вам, як найняти репетитора в Україні, щоб отримати найкращий результат.

Що потрібно для того, щоб правильно вибрати репетитора:

  1. Визначте свої цілі та вимоги. Визначте, які саме предмети необхідно вивчити, який рівень знань ви хочете досягти і які додаткові вимоги у вас є, такі, як вік репетитора або його досвід роботи.
  2. Використовуйте фільтри пошуку на платформі Тема. За допомогою фільтрів за місцеперебування, предметами, вартістю та досвідом роботи, ви зможете швидко знайти репетитора, який відповідає вашим вимогам.
  3. Оцініть кваліфікацію репетитора. Зверніть увагу на його освіту, сертифікати та досвід роботи з учнями різного віку та рівнів знань. На платформі ТеМа ви можете ознайомитися з відгуками інших учнів, що допоможе вам визначити, наскільки кваліфікованим є репетитор.
  4. Зв'яжіться із кількома репетиторами. Після того, як ви знайшли кілька відповідних репетиторів на платформі Тема, зв'яжіться з ними, щоб обговорити ваші вимоги та можливості. Це допоможе вам визначити, хто з них найкраще підійде для навчання.

Вартість репетитора в Україні?

Часто учні не знають, вартість уроку з репетитором Україна, і на які результати вони можуть очікувати. З платформою TeMa ви можете бути впевнені як послуги, які ви отримаєте, а також доступність цін на послуги репетиторів в Україні. Також, ви можете порівняти вартість уроків різних викладачів та вибрати найбільш відповідного.

Незалежно від вашого рівня знань чи уподобань з предметів, на Тему ви знайдете репетитора, який зможе допомогти вам досягти ваших освітніх цілей. Ви можете вибрати послуги репетитора в Україні з таких предметів, як математика, фізика, іноземні мови, література, хімія, біологія та багато іншого.

Платформа Тема пропонує зручний інтерфейс для того, щоб знайти викладача в Україні. Таким чином, якщо ви шукаєте найкращого репетитора в Україні, платформа Тема — це ідеальне місце для вас. Знайдіть досвідченого та кваліфікованого репетитора, який допоможе вам досягти успіху у навчанні та кар'єрі.

Поширені запитання про репетиторів України

Якою є середня вартість репетиторських послуг в Україні?

Вартість репетиторських послуг в Україні може змінюватись в залежності від предмета, кваліфікації репетитора та регіону. Зазвичай середня вартість заняття становить від 200 до 500 гривень за годину.

Які предмети найчастіше вивчають репетитори в Україні?

В Україні репетитори найчастіше займаються математикою, українською та іноземними мовами, фізикою, хімією, біологією та історією. Також, на платформі Тема репетитори надають підготовку до різних іспитів.