Репетитори України

Проведено уроків: 101
Англійська, Українська
36 відгуків
Викладач з предмету "Англійська мова".
5 / 5
200.00 UAH/год
100.00 UAH/год
Активних уроків: 1 / Проведено уроків: 15
Англійська, Українська
14 відгуків
Люблю навчаться і ділитися своїми знаннями. 7 років я проживала в США, штат Айдахо. Різні освітні проєкти, постійне спілкування з носіями англійської збагатили і урізноманітніли мій досвід. Я навчаю українській мові американців і англійській мові українців))). Дві вищі освіти у сфері філології та...
4.9 / 5
300.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 4
Англійська, Українська
4 відгуків
Я можу зарекомендувати себе багаторічним професійним досвідом, цікавим підходом до вивчення мови та роками спілкування в англомовному середовищі. Готую до ЗНО, ЄВІ, та IELTS. Пропоную активний та дієвий підхід до вивчення бізнес англійської. Також мій пріорітет — Ваша розмовна англійська, адже я пер...
5 / 5
280.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 3
Англійська, Українська, Російська
1 відгуків
Вітаю! Завжди полюблала вчити мови і допомагати іншим їх вивчати. Вважаю, що вивчення мов має бути інтерактивним, цікавим і продуктивним. Саме тому я завжди намагаюсь підібрати індивідуальний підхід і програму для кожного учня. Навчаюсь на спеціальності "Міжнародні відносини" з глибоким вивченням...
5 / 5
225.00 UAH/год
Проведено уроків: 22
Англійська, Українська
3 відгуків
Дипломований державний педагог англійської мови з досвідом роботи у середніх та старших класах від 3-х років. Знання стандартів англійської мови, сучасних методів навчання та систем оцінювання. Середня школа Сент-Джеймс допомогла аспірантам покращити підсумкові результати тестів на 20%. Прагне створ...
3.7 / 5
99.00 UAH/год
50.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Привіт, мене звати Ірина. Я студентка Київського національного лінгвістичного університету. Вивчаю англійську та французьку мови. Я постійно вдосконалюю навички володіння мовою та підвищую свій рівень У вільний час люблю дивитися різноманітний відеоконтент англійською, читаю книжки та статті. Дюблю...
0 / 5
250.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 відгуків
Мені 39 років. Стаж роботи 18 років. Володію усією необхідною базою, також володію різними онлайн платформами. Займаюся активною підготовкою учнів до ЗНО та НМТ. Завжди намагаюся найти спільну мову із своїми учнями для досягнення гарного та високого результату. Середній бал моїх учнів 180+.
0 / 5
200.00 UAH/год
180.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Я репетитор англійської мови онлайн з новими технологіями та цікавими різноманітними заняттями. Люблю працювати по різних Workbook найпопулярніших фільмів та мультфільмів. Наші заняття будуть дуже цікавими. Вам захочеться повертатисязнову і знову.
0 / 5
150.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Закінчила Полтавський ліцей №1 з золотою медаллю, де навчалася 4 роки на математичному профілі. Закінчила ПНПУ, факультет: фізико-математичний, спеціальність: вчитель математики та інформатики. Працюю в школі вчителем, тому добре розуміюся на психології дітей різних вікових категорій. Враховую особл...
0 / 5
350.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Я вчитель англійської мови та початкових класів. Працюю із дітьми 1-11 класів. Викладаю англійську мову в цікавій інтерактивній формі, використовую багато ігр та розмовних вправ на уроках. Заняття можуть бути індивідуальні або в міні групах. Також пропоную свої послуги у підготовці дітей до школи, н...
0 / 5
170.00 UAH/год
115.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора в країні Україна Що б знайти репетитора в країні Україна з більш ніж 147 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з країни Україна, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором з країни Україна.

Репетитори в Україні для успішного навчання

У сучасному світі, де активний спосіб життя та високий ритм життя, учням все складніше зберігати хороші результати у школі та на іспитах. Саме тому послуги приватних репетиторів в Україні стають все більш популярними. Але як вибрати надійного викладача, який допоможе вам досягти успіху у навчанні? На допомогу приходить платформа TeMa – де ви можете знайти репетиторські послуги в Україні, дізнатися вартість уроків та порівняти послуги різних фахівців.

Як знайти репетитора в Україні?

Вибір репетитора — це ключовий крок на шляху до успішного навчання. Якщо ви вирішили скористатися послугами платформи Тема, то ми розповімо вам, як найняти репетитора в Україні, щоб отримати найкращий результат.

Що потрібно для того, щоб правильно вибрати репетитора:

  1. Визначте свої цілі та вимоги. Визначте, які саме предмети необхідно вивчити, який рівень знань ви хочете досягти і які додаткові вимоги у вас є, такі, як вік репетитора або його досвід роботи.
  2. Використовуйте фільтри пошуку на платформі Тема. За допомогою фільтрів за місцеперебування, предметами, вартістю та досвідом роботи, ви зможете швидко знайти репетитора, який відповідає вашим вимогам.
  3. Оцініть кваліфікацію репетитора. Зверніть увагу на його освіту, сертифікати та досвід роботи з учнями різного віку та рівнів знань. На платформі ТеМа ви можете ознайомитися з відгуками інших учнів, що допоможе вам визначити, наскільки кваліфікованим є репетитор.
  4. Зв'яжіться із кількома репетиторами. Після того, як ви знайшли кілька відповідних репетиторів на платформі Тема, зв'яжіться з ними, щоб обговорити ваші вимоги та можливості. Це допоможе вам визначити, хто з них найкраще підійде для навчання.

Вартість репетитора в Україні?

Часто учні не знають, вартість уроку з репетитором Україна, і на які результати вони можуть очікувати. З платформою TeMa ви можете бути впевнені як послуги, які ви отримаєте, а також доступність цін на послуги репетиторів в Україні. Також, ви можете порівняти вартість уроків різних викладачів та вибрати найбільш відповідного.

Незалежно від вашого рівня знань чи уподобань з предметів, на Тему ви знайдете репетитора, який зможе допомогти вам досягти ваших освітніх цілей. Ви можете вибрати послуги репетитора в Україні з таких предметів, як математика, фізика, іноземні мови, література, хімія, біологія та багато іншого.

Платформа Тема пропонує зручний інтерфейс для того, щоб знайти викладача в Україні. Таким чином, якщо ви шукаєте найкращого репетитора в Україні, платформа Тема — це ідеальне місце для вас. Знайдіть досвідченого та кваліфікованого репетитора, який допоможе вам досягти успіху у навчанні та кар'єрі.

Поширені запитання про репетиторів України

Якою є середня вартість репетиторських послуг в Україні?

Вартість репетиторських послуг в Україні може змінюватись в залежності від предмета, кваліфікації репетитора та регіону. Зазвичай середня вартість заняття становить від 200 до 500 гривень за годину.

Які предмети найчастіше вивчають репетитори в Україні?

В Україні репетитори найчастіше займаються математикою, українською та іноземними мовами, фізикою, хімією, біологією та історією. Також, на платформі Тема репетитори надають підготовку до різних іспитів.