Репетитори України

Активних уроків: 2 / Проведено уроків: 288
Англійська, Українська
122 Відгуків
Викладач з предмету "Англійська Мова".
5.0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 35
Англійська, Українська
34 Відгуків
Люблю навчаться і ділитися своїми знаннями. 7 років я проживала в США, штат Айдахо. Різні освітні проєкти, постійне спілкування з носіями англійської збагатили і урізноманітніли мій досвід. Я навчаю українській мові американців і англійській мові українців))). Дві вищі освіти у сфері філології та...
5.0 / 5
500.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 153
Англійська, Українська
53 Відгуків
Викладач з предмету "Англійська Мова".
4.9 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 13
Українська, Російська
13 Відгуків
Мене звати Софія. Я викладач англійської мови з досвідом більше двох років. Мову я вивчаю та практикую дуже давно, так як перебуваю на разі за кордоном та проживаю тут (вільне володіння). Саме виклданням розпочала займатись давно, ділитися своїми знаннями, а саме навичками мови та досвідом мені прин...
5 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 6
Англійська, Українська
6 Відгуків
Я можу зарекомендувати себе багаторічним професійним досвідом, цікавим підходом до вивчення мови та роками спілкування в англомовному середовищі, проживаю в Ірландії. Готую до IELTS. Пропоную активний та дієвий підхід до вивчення бізнес англійської. Також мій пріорітет — Ваша розмовна англійська, ад...
4.8 / 5
500.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 2
Англійська, Німецька
1 Відгуків
Мене звати Артем.Я дипломований викладач англійської та німецької мови.Продовжую робити те,що люблю найбільше.Уроки онлайн англійської та німецької мови.Запрошую на заняття всіх бажаючих(діти,підлітки,дорослі,для всіх рівнів).Для тих хто:починає вчити з нуля,давно вчив і забув мову хоче впорядкувати...
5 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 1
Англійська
1 Відгуків
Якщо ви шукаєте репетитора, який зможе зробити навчання веселим, цікавим та ефективним. Вам точно до мене! 🧡Я пропоную онлайн-уроки за індивідуальною програмою, яка враховує рiвень, iнтереси та потреби кожного. Також використовую креативні методики, ігри, пісні, відео та інтерактивні завдання, щ...
4 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Готую до ЗНО, ДПА, допомагаю з домашніми завданнями, контрольними. Також вчу розв'язувати задачі з генетики, екології. Викладала біологію та екологію в коледжі геологорозвідувальних технологій КНУ ім Т. Шевченка в Центрі альтернативного навчання "Free school". Викладаю українською, російською Навч...
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Я допомогаю кожному досягти своїх цілей, впевнена, що кожен має потенціал для успіху, і моя місія - допомогти його реалізувати. Я створюю атмосферу довіри та підтримки, щоб ви почувалися комфортно і могли максимально використовувати свій потенціал
0 / 5
600.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Вивчаю англійську мову, тому хочу не тільки поділитися своїми знаннями, а ще й навчати дітей віком від 3 до 6 років або тих, хто тільки починає вивчати мову. Хоч досвід в викладанні в мене невеликий, та все ж я вмію знаходити підхід до діток, і зможу зацікавити їх вивчати англійську мову, яка відкри...
0 / 5
120.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора в країні Україна Що б знайти репетитора в країні Україна з більш ніж 259 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з країни Україна, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором з країни Україна.

Репетитори в Україні для успішного навчання

У сучасному світі, де активний спосіб життя та високий ритм життя, учням все складніше зберігати хороші результати у школі та на іспитах. Саме тому послуги приватних репетиторів в Україні стають все більш популярними. Але як вибрати надійного викладача, який допоможе вам досягти успіху у навчанні? На допомогу приходить платформа TeMa – де ви можете знайти репетиторські послуги в Україні, дізнатися вартість уроків та порівняти послуги різних фахівців.

Як знайти репетитора в Україні?

Вибір репетитора — це ключовий крок на шляху до успішного навчання. Якщо ви вирішили скористатися послугами платформи Тема, то ми розповімо вам, як найняти репетитора в Україні, щоб отримати найкращий результат.

Що потрібно для того, щоб правильно вибрати репетитора:

  1. Визначте свої цілі та вимоги. Визначте, які саме предмети необхідно вивчити, який рівень знань ви хочете досягти і які додаткові вимоги у вас є, такі, як вік репетитора або його досвід роботи.
  2. Використовуйте фільтри пошуку на платформі Тема. За допомогою фільтрів за місцеперебування, предметами, вартістю та досвідом роботи, ви зможете швидко знайти репетитора, який відповідає вашим вимогам.
  3. Оцініть кваліфікацію репетитора. Зверніть увагу на його освіту, сертифікати та досвід роботи з учнями різного віку та рівнів знань. На платформі ТеМа ви можете ознайомитися з відгуками інших учнів, що допоможе вам визначити, наскільки кваліфікованим є репетитор.
  4. Зв'яжіться із кількома репетиторами. Після того, як ви знайшли кілька відповідних репетиторів на платформі Тема, зв'яжіться з ними, щоб обговорити ваші вимоги та можливості. Це допоможе вам визначити, хто з них найкраще підійде для навчання.

Вартість репетитора в Україні?

Часто учні не знають, вартість уроку з репетитором Україна, і на які результати вони можуть очікувати. З платформою TeMa ви можете бути впевнені як послуги, які ви отримаєте, а також доступність цін на послуги репетиторів в Україні. Також, ви можете порівняти вартість уроків різних викладачів та вибрати найбільш відповідного.

Незалежно від вашого рівня знань чи уподобань з предметів, на Тему ви знайдете репетитора, який зможе допомогти вам досягти ваших освітніх цілей. Ви можете вибрати послуги репетитора в Україні з таких предметів, як математика, фізика, іноземні мови, література, хімія, біологія та багато іншого.

Платформа Тема пропонує зручний інтерфейс для того, щоб знайти викладача в Україні. Таким чином, якщо ви шукаєте найкращого репетитора в Україні, платформа Тема — це ідеальне місце для вас. Знайдіть досвідченого та кваліфікованого репетитора, який допоможе вам досягти успіху у навчанні та кар'єрі.

Поширені запитання про репетиторів України

Якою є середня вартість репетиторських послуг в Україні?

Вартість репетиторських послуг в Україні може змінюватись в залежності від предмета, кваліфікації репетитора та регіону. Зазвичай середня вартість заняття становить від 200 до 500 гривень за годину.

Які предмети найчастіше вивчають репетитори в Україні?

В Україні репетитори найчастіше займаються математикою, українською та іноземними мовами, фізикою, хімією, біологією та історією. Також, на платформі Тема репетитори надають підготовку до різних іспитів.