Репетитори з предмету Підготовка до школи за спеціалізацією Підготовка до школи онлайн

Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Практичний психолог, гештальт терапевт, арт терапевт. Працюю з дітьми та сім'ями Готую дітей до школи за авторською методикою. Навчання проходить в дуже цікавому форматі. Діти, за допомогою форм відчуттів(слухової, тактильної, зорової) скоріше запам'ятовують вивчений матеріал. Я гарантую, що після п...
0 / 5
220.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Зміст моїх уроків добирається відповідно до психофізіологічних особливостей учнів молодшого шкільного віку. Інтерактивне навчання передбачає моделювання життєвих ситуацій, використання рольових ігор, спільне вирішення проблеми на основі аналізу обставин і відповідної ситуації. Працюю за спеціальніс...
0 / 5
150.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Підготовка до школи за спеціалізацією Підготовка до школи Що б знайти репетитора з Підготовка до школи за спеціалізацією Підготовка до школи з більш ніж 2 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Підготовка до школи за спеціалізацією Підготовка до школи, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Підготовка до школи, оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Підготовка до школи, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Підготовка до школи. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Підготовка до школи.

Часті питання по предмету Підготовка до школи для рівня Підготовка до школи

Як правильно обрати викладача з предмету Підготовка до школи для рівня Підготовка до школи?

Вибираючи послуги репетитора з предмету Підготовка до школи для рівня Підготовка до школи, рекомендуємо звертати увагу на такі фактори: вартість за годину, позитивні відгуки, досвід роботи, спеціалізація, наявність диплома освітнього закладу, далі візьміть пробний урок, щоб переконатися в тому, підходить педагог з предмету Підготовка до школи для рівня Підготовка до школи чи ні.

Скільки коштують заняття з викладачем Підготовка до школи для рівня Підготовка до школи?

Вартість уроку з предмету Підготовка до школи для рівня Підготовка до школи варіюється від таких факторів: складність предмета, обсяг роботи, наявність висококонкурентних навичок (висока кваліфікація, досвід, позитивні відгуки). Конкретну вартість заняття з предмету Підготовка до школи для рівня Підготовка до школи можна подивитися в профілі викладача.