Репетитори з предмету Фізика за спеціалізацією Підготовка до ЗНО онлайн

Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
На моїх уроках учні не відчувають себе стиснутими, діти відкрито ставлять будь-які запитання без сорому.. Я підтримую дружню атмосферу на уроках та поза ними. Мої учні можуть звернутися до мене з будь-якими питаннями по предметам і я з радістю поясню їм все, що незрозуміло, та викликає питання. Це д...
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Вчителька,порадниця, консультантка, репетиторка і тому подібне🤓. ⚡️⚡️⚡️Навчаю фізиці.⚡️⚡️⚡️ ❇️Звичайний викладач з великим досвідом роботи. ❇️Працювала в школі і готувала учнів до ЗНО понад 20 років. ❇️Зараз працюю онлайн. Мої слухачі з різних міст України та поза її межами. 🔍...Фізика- це не пра...
0 / 5
330.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Закінчила ОНУ ім. Мечникова, фізичний факультет. Люблю свою роботу. Індивідуальний підхід до кожного учня. Досвід роботи 15 років. Працюю в Одеській гімназії викладачем фізики.
0 / 5
400.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Фізика за спеціалізацією Підготовка до ЗНО Що б знайти репетитора з Фізика за спеціалізацією Підготовка до ЗНО з більш ніж 3 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Фізика за спеціалізацією Підготовка до ЗНО, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Підготовка до ЗНО, оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Підготовка до ЗНО, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Фізика. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Підготовка до ЗНО.

Часті питання по предмету Фізика для рівня Підготовка до ЗНО

Як правильно обрати викладача з предмету Фізика для рівня Підготовка до ЗНО?

Вибираючи послуги репетитора з предмету Фізика для рівня Підготовка до ЗНО, рекомендуємо звертати увагу на такі фактори: вартість за годину, позитивні відгуки, досвід роботи, спеціалізація, наявність диплома освітнього закладу, далі візьміть пробний урок, щоб переконатися в тому, підходить педагог з предмету Фізика для рівня Підготовка до ЗНО чи ні.

Скільки коштують заняття з викладачем Фізика для рівня Підготовка до ЗНО?

Вартість уроку з предмету Фізика для рівня Підготовка до ЗНО варіюється від таких факторів: складність предмета, обсяг роботи, наявність висококонкурентних навичок (висока кваліфікація, досвід, позитивні відгуки). Конкретну вартість заняття з предмету Фізика для рівня Підготовка до ЗНО можна подивитися в профілі викладача.