Онлайн репетитори початкових і молодших класів з базовим рівнем

Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Закінчила ДДПУ за спеціальністю вчитель початкових класів. Цього року поступила у Волинський національний університет імені Лесі Українки на спеціальність "Математика". Працюю у школі третій рік. Знаходжу спільну мову та підхід до кожного учня.
0 / 5
120.00 UAH/год
60.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Стану чудовим репетитором для ваших діточок! Знаходжу індивідуальний підхід до кожного учня. Використовую сучасні методи та ігрові форми навчання.
0 / 5
300.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
З дитинства маю інтерес до викладання. Але зараз,коли я вже дипломований спеціаліст, я щаслива, що можу втілювати свої мрії і працювати з дітками. Перш за все, викладання для мене - це не можливість заробітку, а хобі. Мене надихають мої учні,які радіють на уроках, через те, що їм цікаво і пізнавальн...
0 / 5
170.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Добрий день! Мене звати Інна Олександрівна. Я з радістю стану вашій дитині другом та допоможу легко опанувати шкільну програму та покращити знання. А саме: - надолужити програму,яку пропустила дитина; - підготую дитину до школи; - допоможу у виконанні домашніх завдань; - удосконалю навички швидкоч...
0 / 5
250.00 UAH/год
150.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Репетитор для дошкільнят та молодших школярів: - індивідуальне навчання (для тих, хто перебуває на домашньому навчанні); - підготовка дітей до школи; - допомога у виконанні домашніх завдань; - ліквідування прогалини у знаннях; - прищеплюю дитині навички самостійної роботи з навчальним матеріалом, ро...
0 / 5
150.00 UAH/год
120.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Мене звати Оксана і я займаюся репетиторством з математики і української мови для дітей 1-9 класів Багато років підряд мені служила математика для різноманітних теоритичних питань, а переїхавши жити в Польщу, я зрозуміла, що крім математики можу навчати також української мови. Тому, пропрацювавши в...
0 / 5
337.97 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Я вчитель англійської мови та початкових класів. Працюю із дітьми 1-11 класів. Викладаю англійську мову в цікавій інтерактивній формі, використовую багато ігр та розмовних вправ на уроках. Заняття можуть бути індивідуальні або в міні групах. Також пропоную свої послуги у підготовці дітей до школи, н...
0 / 5
150.00 UAH/год
115.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Експерт-практик, методист з підготовки до школи та раннього розвитку, вчитель вищої категорії початкової школи.
0 / 5
650.00 UAH/год
850.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Привіт. Мене звати Христина і я саме твій репетитор з математики, української мови, читання. Поясню матеріал доступно, легко та в ігровій формі. Зі мною навчання стає легким та зрозумілим, і ми обов'язково подружимося.
0 / 5
200.00 UAH/год
150.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Знайду спільну мову з вашою дитиною. Веселі та цікаві заняття онлайн у зручному для вас середовищі.Діти приймають активну участь у спілкуванні,соціалізуються.Враховую уміння,інтереси та настрій кожної дитини,щоб процес був максимально комфортний. Використовую ігрові методи,завдяки яким навчальний пр...
0 / 5
90.00 UAH/год
150.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Молодші класи за спеціалізацією Базовий рівень Що б знайти репетитора з Молодші класи за спеціалізацією Базовий рівень з більш ніж 10 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Молодші класи за спеціалізацією Базовий рівень, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Базовий рівень, оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Базовий рівень, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Молодші класи. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Базовий рівень.

Репетитор молодших класів базового рівня онлайн: як знайти найкращого викладача на платформі TeMa

Для батьків важливо, щоб їхні діти успішно розпочали свій шлях у світі знань. Адже від того, як проходить навчальний процес на початковому ступені освіти, залежить подальший розвиток дитини. Щоб у дітей був базовий рівень знань, батьки шукають викладачів для молодших класів. Однак, не завжди можна знайти репетитора, який займатиметься у зручний час, знаходитиметься поруч з домом чи матиме достатній рівень кваліфікації. Рішенням цієї проблеми може стати онлайн навчання на платформі TeMa.

Чому обирають репетиторів для молодших класів базового рівня на платформі TeMa?

Ви можете вибрати викладача, який відповідає вашим вимогам і перевагам. Багато з репетиторів, який гарантують базовий рівень мають високі оцінки та відгуки від батьків і учнів, що гарантує їхній професіоналізм і відповідальність.

На платформі TeMa ви можете вибирати час і місце проведення занять. Вам не потрібно витрачати час на дорогу, оскільки ви можете займатися вдома. Крім того, ви можете скасувати або перенести заняття, якщо це необхідно. Репетитор з базового рівня допоможе дитині на всіх етапах.

Репетитори гарантують учням, що в них буде допомога з домашнім завданням та контрольними роботами. Це особливо важливо для дітей, які відчувають труднощі із засвоєнням матеріалу.

Також викладачі допоможуть підготувати вашу дитину до школи та першого класу. Вони допоможуть закріпити знання з математики, читання та інших предметів, які вивчатимуться в початковій школі. Це дасть змогу дітям впевнено розпочати навчальний процес і не відставати від своїх однолітків. Допомога викладача з навчанням є дуже важливою.

Як вибрати найкращого репетитора молодших класів базового рівня?

Для вибору відповідного репетитора необхідно визначити потреби та цілі занять дитини. Також слід вивчити профіль репетитора на платформі TeMa, щоб упевнитися в його кваліфікації та досвіді роботи. Перед тим як ви почнете заняття рекомендується зв'язатися з репетитором і провести пробне заняття, щоб оцінити його відповідальність і професіоналізм, а також переконатися в тому, що це подобається вашій дитині. Якщо ви вирішили знайти репетитора для своєї дитини, який має базовий рівень в молодших класах, платформа TeMa може стати чудовим рішенням для вас.

Вартість репетитора молодших класів базового рівня на платформі TeMa?

Вартість занять на платформі TeMa залежить від кваліфікації та досвіду викладача. Ціна за одне заняття може коливатися від 100 до 1 000 гривень. Однак, на платформі TeMa ви можете обрати репетитора, який відповідатиме вашому бюджету.

Загалом, вартість послуг репетитора на платформі TeMa залежить від багатьох факторів. Обираючи репетитора, слід враховувати досвід, кваліфікацію, методики навчання, відгуки та рекомендації. Тільки ретельний підхід, вибір правильного репетитора та допомога з домашніми завданнями допоможуть забезпечити ефективне та результативне навчання вашої дитини.

Вибір репетитора молодших класів базового рівня на платформі TeMa - це зручний та ефективний спосіб допомогти дитині!
 

Часті запитання про репетитора молодших класів з базовим рівнем

Яка вартість репетитора молодших класів базового рівня онлайн?

Вартість занять з репетитором молодших класів базового рівня може варіюватися різними сумами. Усе залежить від рівня підготовки та кваліфікації. Педагоги зі стажем будуть виставляти вищу ціну, за вартість своїх послуг ніж викладачі, у яких досвіду менше.

Як знайти репетитора молодших класів базового рівня?

Щоб знайти репетитора молодших класів базового рівня онлайн, можете відразу перейти до фільтрів пошуку платформи TeMa. Там ви зможете виставити всі необхідні параметри та знайти фахівця, який допоможе вирішити поставлені вами завдання.

Чому обирають індивідуальні заняття з репетитором молодших класів базового рівня?

У процесі самостійного навчання можна зіткнутися з безліччю підводних каменів. Особливо це стосується дітей. Завдяки індивідуальним заняттям ваша дитина краще адаптується до навчального процесу.