Репетитори з підготовки до школи

Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Зміст моїх уроків добирається відповідно до психофізіологічних особливостей учнів молодшого шкільного віку. Інтерактивне навчання передбачає моделювання життєвих ситуацій, використання рольових ігор, спільне вирішення проблеми на основі аналізу обставин і відповідної ситуації. Працюю за спеціальніс...
0 / 5
150.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Знайду спільну мову з вашою дитиною. Веселі та цікаві заняття онлайн у зручному для вас середовищі.Діти приймають активну участь у спілкуванні,соціалізуються.Враховую уміння,інтереси та настрій кожної дитини,щоб процес був максимально комфортний. Використовую ігрові методи,завдяки яким навчальний пр...
0 / 5
90.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Підготовка до школи Для того що б знайти репетитора з предмету Підготовка до школи з більш ніж 22 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Підготовка до школи, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Підготовка до школи, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Підготовка до школи, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Підготовка до школи.