Репетитори з Риторики

Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Вітаю!) Я випускниця Київського університету культури за спеціальністю «тележурналістика» Вже понад 3 роки я викладаю ораторське мистецтво та акторську майстерність. Якщо вас переслідує страх публічних виступів, ви нервуєте перед виступами на велику аудиторію, чи ваш співрозмовник не завжди вас роз...
0 / 5
500.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Доцент кафедри початкової освіти, кандидат педагогічних наук
0 / 5
500.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Ораторська майстерність може стати в нагоді не тільки на сцені, а й у різних сферах людських взаємодій, комунікації. Володію сучасними навичками викладання. Техніка дихання, техніка мовлення, шліфування артикуляції, індивідуальні вправи, чистоговорки, скоромовки, акцентування, різноманітність інтону...
0 / 5
600.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Риторика Для того що б знайти репетитора з предмету Риторика з більш ніж 3 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Риторика, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Риторика, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Риторика, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Риторика.

Людина постійно перебуває у комунікації. Щоб спілкування було ефективно, потрібно вчитися риториці. Вміння красиво, грамотно з правильною інтонацією говорити не є вродженим, цього навчаються під час уроків з риторики. Ця навичка необхідна особливо людям, що працюють із постійною комунікацією, акторам, підприємцям, продажним відділам, але світ не стоїть на місці й суспільство постійно прогресує, розвивається, батьки хочуть з дитинства дати дитині корисні навички скориставшись послугами індивідуальних занять риторики, а дорослі вдосконалювати себе.

Чому потрібні послуги репетитора з риторики?

Володіння мистецтвом говорити допомагає як у просуванні кар'єрними сходами, так і в особистісному спілкуванні. Нерідко у колі друзів хочеться бути в центрі уваги або при знайомстві заворожити співрозмовника розмовою. У цьому допоможуть уроки риторики для дорослих, де ви зрозумієте як чітко і впевнено говорити, структурувати думки й звичайно вміти красномовно висловлюватися, не викликаючи почуття нудьги.

Чого ви навчитеся на індивідуальних заняттях з риторики:

 1. Вироблення дикції. Промовляти речення чітко з правильним розміщенням знаків в розумі.
 2. Розвиток мислення. Висловлювання думки у різний спосіб, без тривіальних пропозицій.
 3. Захопливо розповідати навіть нудні теми необхідно вміти, тому потрібен репетитор з риторики, після нього вас захочеться слухати затамувавши подих.
 4. Ділове спілкування. Подання інформації ясно структурно та грамотно.
 5. Доносити особисту точку зору аргументовано.
 6. Літературне красномовство. Слова лунають у яскравих фарбах.

Платформа для пошуку репетиторів TeMa включає послуги онлайн спеціалістів різних відгалужень, які володіють мистецтвом риторики. Застосовуються техніки, які дають результат, а індивідуальний підхід дозволяє побудувати план чітко під учня.

Приватні уроки з риторики чи курси?

Бажаючи здобути харизматичність, підвищити кваліфікацію, або навчитися основ красивої розмови виникає питання, що краще вибрати, курси чи послуги репетитора риторики. Однозначно на курсах є корисна інформація, але для загального сприйняття, відсутність індивідуального підходу, розпорошена увага на групу, вже встановлена програма, не дають високого результату. Економії немає, курси та онлайн репетитори з риторики ціна не відрізняється, а результати колосально.

Виявити проблемні місця, врахувати особливості учня, темп та спосіб запам'ятовування може лише репетитор. Тому, що ви починаєте навчання не з готовою програмою, а збудованою індивідуально. Володіючи знаннями галузі риторики, фахівець дає ту практику і знання, щоб прокачати комунікативні здібності, заглибитися в пізнання ораторської майстерності. Онлайн вивчення риторики з нуля вимагає більшої роботи та правильного плану, важливо закласти фундамент знань таким чином, щоб подальше навчання було зрозумілим та легким.

Переваги репетитора з риторики TeMa

Нерідко буває, що бажаного професіонала немає у місті, чи учень перебуває в іншій країні. Дистанційний формат дозволяє навчатися будь-де, за наявності інтернету. Сервіс пошуку репетиторів TeMa надає доступ до бази професіоналів, широкого спектра цін та спеціалізацій. Доступність навчання, відсутність потреби витрачати час та фінанси на дорогу, зручний графік роблять процес комфортнішим та приємнішим.

На нашому сервісі можна створювати оголошення з детальним запитом, тим самим підвищуючи шанс знайти відповідні онлайн послуги вчителя та знаходити найкращих онлайн репетиторів риторики та інших країнах. Закріплення знань практично, цікаві методи дозволяють залучити максимально процес підвищуючи результативність.

Від чого залежить ціна занять з риторики?

Досить важливо при виборі враховувати ціну, виходячи зі своїх фінансових можливостей. Послуги одних онлайн викладачів дуже відрізняються від інших. І не завжди виправдано, а переплачувати не хочеться. Потрібно раціонально співвіднести ціну з якістю.

На що звернути увагу, визначаючи виправданість ціни:

 • кваліфікація, кількість дипломів освіти;
 • спеціалізація, уроки риторики для дітей та дорослих – різна інтенсивність, тому вартість відрізняється;
 • досвід, з більшим стажем якість послуг спеціаліста краща, вартість відповідно вища;
 • володіння додатковими професіями (акторська майстерність, написання словників, статей, громадські виступи);
 • методики, розроблені авторські методики, дорожчі.

Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa завдяки великій базі професіоналів має доступний широкий діапазон вартості послуг педагогів. Ви можете підібрати вартість, спираючись на особисті фінансові можливості й вчитися продуктивно вже зараз.

Як знайти викладача з риторики?

Інтернет-простір робить пошук послуг онлайн спеціаліста простіше. Потрібно спочатку визначитися з метою піднятися вище на сторінку пошуку, вибрати предмет, країну, діапазон вартості послуг репетитора. Визначити відповідні критерії, і знайшовши за ними онлайн репетитора, візьміть пробний урок. Опис профілю, вартість репетитора з риторики ще не дає гарантії, що викладач підійде, важлива психологічна складова. На занятті головне моральний затишок і почуття продуктивності.

Чи не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні. Сервіс підбору репетиторів TeMa перевіряє кваліфікацію, надає знижку 50% на перші три уроки, знижуючи вартість витрат та технічно зручно проводить заняття. Реєструйтеся та починайте вдосконалюватись вже зараз.

FAQ

Як правильно вибрати онлайн послуги вчителя риторики?

При виборі оптимального педагога важливо зрозуміти з якими професійними навичками хотілося б знайти спеціаліста риторики. Рекомендуємо при виборі звернути увагу на спеціалізацію, вартість за годину, освіта, позитивні відгуки.

Коли розпочинати навчання дітей риториці?

Залежно від того, як дитина подає інформацію, визначається успіх майбутнього навчання школи, потім університету. Переконаність у своїй думці з дитячого віку формують адекватну самооцінку. Скористатися послугами спеціаліста риторики варто з 6 років.

Де відбуваються заняття?

Запобігаючи технічних збоїв, проблем з додатковими додатками, незручностями, робимо процес отримання знань максимально спрощеним. Заняття відбуваються на платформі TeMa, розробленій спеціально для проведення онлайн-уроків. Зареєстрованому користувачеві створюється особистий кабінет, де є уроки, матеріали, заплановані заняття та інші функції для якісного проведення уроків.

Де знайти заняття з риторики для дорослих?

Сайт для пошуку репетитора TeMa включає величезну базу перевірених фахівців багатьох країн під різні вікові категорії. Можна знайти послуги педагога за інтересами, бажаною вартістю, обраного регіону, та вибрати мову викладання, піднявшись вище та зареєструвавшись ви з легкістю знайдете послуги ораторської майстерності.

Як знайти репетитора з інтересів?

Викладання професіонала включає психологічний комфорт, вільне спілкування будується на загальних темах, тому на TeMa є можливість знайти вчителя зі схожими захопленнями. Зайшовши в зручний розділ "Спеціалізації" у картці викладача, можете підібрати репетитора.