Викладачі психології в Харкові

Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Працюю практичним психологом у Харківській школі, є досвід роботи і волонтером психологом, проведення тренінгів, терапевтичних груп.
0 / 5
500.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Доброго дня. Мене звуть Світлана) Я є Партнером освітнього центру "Область Можливостей" та займаюся допомагаючою діяльністю. А саме - проводжу трансформаційну гру "Семена Рода", створила авторський курс жіночої трансформації "PROБудись". Сьогодні я допомогаю жінкам відчути свою жіночність. Відчувати...
0 / 5
500.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора в місті Харків з предмета Психолог Що б знайти репетитора в місті Харків з предмета Психолог з більш ніж 2 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронируйте первый урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету викладача і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з міста Харків, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом учителем з предмета Психолог.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку з Психолог, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де й відбуватиметься урок із викладачем із Харків.

Психологія — глибока наука, збагнувши яку, багато речей у житті прояснюються. Реакції кожної людини може докорінно відрізняються на однакову ситуацію. Приймаючи рішення, всі керуються власними проєкціями. Для розуміння системи того, що відбувається у світі, необхідно зануритися в психологію. Можна знайти ключі до вирішення різних життєвих ситуацій і загалом наука дуже цікава. Уроки психології в Харкові дають шанс поміняти картину внутрішнього світу.

У роботі та житті кожній людині важливо виробити безпомилковість. Без оцінювання приймати людину. Жити за формулою «Я – Окей, і ти – Окей». Тільки так можна тверезо дивитися на ситуації та конструктивно їх вирішувати.

Що може дати репетитор з психології у Харкові

У світі важливі психологічні знання, для їх структурності потрібно займатися з професіоналом. Прочитати теорію можна в книгах, а щоб освоїти потрібні навички в житті, потрібна робота серйозніша, з присутністю практики. У цьому сприятимуть послуги репетитора психології у Харкові. 

Які знання ви освоїте:

 1. Психологія особливості. Характер, особливість, особистісне зростання, темперамент.
 2. Взаємостосунки. Взаєморозуміння, комунікація, вербальне та невербальне спілкування.
 3. Сімейні відносини. Функції, ролі, динаміка розвитку.
 4. Відносини між дітьми та батьками.
 5. Емоційне здоров'я. Самодопомога, підтримка психологічного здоров'я, захист, розпізнавання та подолання стресу.
 6. Успішна ділова комунікація. Культура ділових відносин.
 7. Стресові ситуації. Вплив розуму з емоціями, технікою подолання стресу.

Також уроки психології з репетитором розвивають усвідомленість. Вона допомагає помічати те, що відбувається, розуміти себе, налагоджувати контакт зі світом, працювати з внутрішніми страхами та тривогами.

Кому підійдуть індивідуальні уроки психології

Незалежно від того, хочете ви займатися дитячою психологією, особистісною чи соціальною — першим кроком є ​​база знань. Для роботи з внутрішнім світом іншої людини, перш за все потрібно почати з себе, отже, знайти репетитора з психології.

Жити легше, простіше та ефективніше можливо, коли рівень рефлексії (самопізнання) на високому рівні. Існує багато маніпуляцій людьми й для їхнього розпізнання, потрібно як мінімум знати базовий рівень психології.

Зрозуміти психологію людини, як впливати на своє життя, вибудовувати стосунки у суспільстві та розуміти себе – все це допомагає освоїти репетитор психології у Харкові. Об'єктивно оцінити ситуацію можна лише відсторонившись від неї. Це розвиток свідомості. Постановка цілей, коли потрібен репетитор з психології різна. Однак уроки підійдуть вам і в ситуації, якщо ви хочете розвиватись професійно, і для саморозвитку.

Від чого залежить вартість викладача психології в Харкові?

На самостійне вивчення йде купа часу, зусиль і грошей. Купувати підручники та курси виходить іноді дорожче, ніж вартість репетитора з психології. Потрібно розуміти, скільки коштує репетитор з психології, щоб не переплачувати. 

Від чого залежить ціна за годину:

 1. Кваліфікація. Хто володіє інформацією, той володіє світом. Чим більше фахівець здобуває освіти у сфері психології, тим дорожче.
 2. Досвід. Професіонала від студента старших курсів відрізняє рівень знань, що приходить не лише з освітою, а й зі стажем.
 3. Попит. Чим більший попит на репетитора психології у Харкові, тим ціна вища.
 4. Самовідчуття. Викладачі психології можуть встановлювати ціну, не керуючись переліченими вище факторами, а за своїми відчуттями, знаючи, що ефективно донесуть матеріал.

По-хорошому, якість має співвідноситись із ціною, але не завжди так відбувається, тому беріть пробні уроки та визначайте, чи підходить вам фахівець. Платформа для пошуку репетиторів TeMa допоможе підібрати потрібну вартість уроку з психології під ваші можливості.

Як проходять уроки з психології?

Вивчати та застосовувати знання практичної та теоретичної психології має бути цікаво, інакше результат не порадує. Удосконалювати старі знання та отримувати нові можна завдяки поглибленому вивченню предмета. Зручний час, комфортна атмосфера розвивають схильність мозку до отримання нових знань, тому заняття проходять легко. 

Як проходить вивчення психології:

 • вивчення теорії у систематизованому вигляді, зрозумілим для сприйняття;
 • практична частина. Розбір реальних ситуацій та їх вирішення;
 • даються ігри та вправи на розвиток розуміння психіки людини;
 • даються відеоматеріали для наочних прикладів людської поведінки у різних ситуаціях.

Сервіс пошуку репетиторів TeMa проводить всі уроки психології прямо на сайті. Не треба нікуди їхати та витрачати час на дорогу. Викладачі психології Харків навчають вас у комфорті та безпеці. Також не потрібно купувати матеріали для навчання, всі надаються в електронному вигляді.

Як знайти викладача з психології у Харкові

Першим фактом під час вибору психолога є кваліфікація. Можна ввести в пошуковій системі шукаю репетитора психології й отримати багато сайтів у відповідь. Однак важливо переконатися, що викладач має необхідну підготовку для роботи, а не просто гарний опис.

Другий фактор – комфортне спілкування. Вам має бути комфортно з фахівцем. Тоді й здобуття нових знань буде ще легше.

Третє, що варто врахувати – це відгуки інших людей.Наскільки уроки допомогли отримати бажаний результат, яка подача матеріалу була і чи радять викладача.

Сервіс пошуку репетиторів TeMa набирає в команду професіоналів. Можете вчитися, не турбуючись про результат, адже найкращі репетитори психології зроблять максимум для реалізації ваших цілей.