Репетитор з хімії в Харкові

Результати не знайдені

По даному предмету, місту чи країні репетитори зараз відсутні Подивитися інші анкети репетиторів

Як працює TeMa

Знайти репетитора в місті Харків з предмета Хімія Що б знайти репетитора в місті Харків з предмета Хімія з більш ніж 7 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронируйте первый урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету викладача і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з міста Харків, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом учителем з предмета Хімія.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку з Хімія, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де й відбуватиметься урок із викладачем із Харків.

Хімія, коли ми чуємо це слово, виникає асоціація зі словами “складно” і “незрозуміло”. Безперечно, ця галузь науки є однією з найскладніших. Адже вона охоплює вивчення елементів, що начебто за межею реальності. Розібратися в атомно-молекулярних процесах складно. Фахівець, що розуміється на хімії буквально на вагу золота. Адже хімія охоплює необхідні для життя людини сфери від приготування їжі до складних медикаментозних препаратів.

Індивідуальні заняття з хімії

Заняття з приватним учителем ведеться за планом, розробленим індивідуально. До кожного передбачено підхід. Враховуються фактори: можлива сором'язливість дитини, сприйняття інформації та навколишнього середовища, всі індивідуальні та запам'ятовування знань відбувається по-різному, швидше чи повільніше. 

Індивідуальні заняття з репетитором в Харкові передбачають:

 • підбір відповідного темпу та методу навчання для дитини;
 • продуктивна робота, зв'язок із викладачем після занять;
 • акцент на актуальних темах;
 • учень без сором'язливості та страху критики ставить запитання і говорить свою думку.

Проходячи навчання у Харкові, ви можете попросити викладача наголосити на незрозумілих темах, або внести корективи до програми. Якщо є побажання до навчання, фахівець обов'язково врахує їх складаючи програму.

Навіщо потрібен репетитор з хімії у Харкові?

Поглиблене вивчення хімії допоможе у підготовці до тестів, вступу, отримати важливі життєві знання. Адже хімія – використовується практично скрізь. Щоб отримати конструктивні пояснення, потрібен репетитор з хімії, який допомагає розібратися в науці краще, ніж у школі. Багато хто це розуміє, але переконані, що практично неможливо вивчити хімію без особливого складу розуму. Чи страшний вовк як його бояться?

При правильному підході, хороший репетитор з хімії у Харкові вибудує програму так, що дитина запам'ятає знання легко. Платформа для пошуку репетиторів TeMa зібрала викладачів, які включають у програму практику та теорію, де складні таблиці Менделєєва виявляться простішими на відповідь на запитання: “скільки буде 2Х2”.

Що включають послуги репетитора з хімії в Харкові?

Наймаючи репетитора, кожен ставить свої цілі. Репетитор з хімії у Харкові допоможе у їх досягненні. Спочатку промовляються побажання, слабкі/сильні місця, поставлені завдання, будується план-графік занять. 

Найкращі репетитори з хімії допоможуть досягти наступних цілей:

 1. Підготовка до ЗНО та ДПА. З репетитором повторіть та структуруєте знання, отримані за період навчання у школі без води, практика вирішення завдань, пояснення правильності заповнення тестів.
 2. Поліпшення шкільних оцінок. Засвоєння шкільних знань, розуміння правильності роботи з хімічними речовинами, практика хімічних процесів.
 3. Вийти межі шкільної програми. Педагог поглиблено дає матеріал.
 4. Підготовка до олімпіади. Розв'язання задач, розуміння формулювання поставлених завдань.
 5. Добре освоїти шкільну програму. Розібратися у процесах, зрозуміти застосування формул у завданнях.

Репетитор з хімії у Харкові ціна від чого залежить?

Сервіс пошуку репетиторів TeMa включає різний ціновий діапазон на послуги вчителя хімії. Коли потрібно знайти репетитора з хімії, ціна – важлива складова. Встановлювана вартість залежить не лише від уявлень викладача, існують пункти, що визначають вартість. 

Фактори, що впливають на репетитора з хімії ціна в Харкові:

 1. Кваліфікація. Викладачі, які здобули профільну освіту, або студенти останніх курсів.
 2. Досвід. Чим більший стаж, тим ефективніше підбирається програма учню.
 3. Матеріали. Закриті підручники репетитор купує для більшої ефективності уроків.
 4. Спеціалізація. Підготовка до ЗНО або базові уроки.

Враховуйте ці фактори, перш ніж поставити питання репетитор з хімії вартість. Загалом послуги репетитора з хімії у Харкові коштують від 200 грн.

Як знайти репетитора з хімії, щоб навчання було ефективно?

У сучасних реаліях є актуальним навчання хімії онлайн. Це дає гарантію того, що навіть за умов невизначеності можна отримувати знання та розвиватися. Розташувавшись вдома, у зручному середовищі, без дискомфорту засвоюються знання, вирішуються завдання, йде підготовка до іспитів.

Викладач хімії у Харкові використовує матеріали для навчання онлайн форматів, значно зменшуючи ризик втрати книги, посібника, відео, презентації. Перебуваючи в іншому місті, можна займатися з викладачем з Харкова, вибудовуючи гнучкий графік. 

Розглянемо переваги навчання онлайн:

 1. Немає прив'язки до локації, вибираєте будь-яке місце із наявністю інтернету.
 2. Можливість коригувати графік занять.
 3. Економніше. Не витрачайте час, гроші на дорогу.
 4. Можна переглянути урок (залишаються у записі).

Підготовка до хімії з нуля до ЗНО та ДПА

При підготовці до іспитів, головне — засвоїти основне всієї шкільної програми, структурно та чітко. Перевіряються знання органічної та неорганічної хімії. Успішне складання не потребує докладних знань, основних формул, знання як вирішувати завдання, винесені на іспит, важлива теорія - запорука впевненості в написанні ЗНО і ДПА. Завдання номер один – довести учня до автоматизму вирішення тестів.

Підготовка до хімії з нуля на сервіс пошуку репетиторів TeMa включає викладачів, які отримали живі відгуки, використовуючи методики так, що учні:

 • запам'ятовують основні формули. Іспити з хімії передусім перевіряють теоретичний матеріал;
 • навчилися читати шпаргалку прямо у тестовому зошиті. У неорганічній хімії хорошу службу зіграють допоміжні таблиці, опубліковані в тестових зошитах (ряд активності металів, таблиця розчинності тощо), які потрібно вміти читати;
 • зображали формули схематично. Щоб добре запам'ятати формули, потрібно використовувати метод асоціацій. Оформляти їх у нестандартний спосіб;
 • легко вирішували завдання. У процесі навчання практики вирішення тестових завдань дуже багато.