Репетитори з математики в Харкові

Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Мене звати Арсеній та я студент 5 курсу ХНУ ім. В.Н. Каразіна факультету "Радіофізики та наноматеріалів". Маю досвід понад 4 роки викладання за методикую неформальної освіти
0 / 5
335.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Хей, привіт. Мене звати Люба, я майбутній педагог з фізики, але тут я щоб допомогти тобі з цим. Заварюй каву або чай, та приєднуйся.
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Закінчила фіз-мат ліцей та ХНУ ім. В.Н. Каразіна факультет математики і інформатики, спеціальність "Прикладна математика". Мені подобається математика, адже тут працюють чіткі правила без жодних винятків, та все одно є місце для творчості. Викладання - моя можливість змінити чиєсь життя на краще, до...
0 / 5
450.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Репетитор для дошкільнят та молодших школярів: - індивідуальне навчання (для тих, хто перебуває на домашньому навчанні); - підготовка дітей до школи; - допомога у виконанні домашніх завдань; - ліквідування прогалини у знаннях; - прищеплюю дитині навички самостійної роботи з навчальним матеріалом, ро...
0 / 5
150.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 Відгуків
Phd з математики (фіз-мат науки) Викладаю як шкільну програму,так і університетські курси.
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора в місті Харків з предмета Математика Що б знайти репетитора в місті Харків з предмета Математика з більш ніж 5 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронируйте первый урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету викладача і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з міста Харків, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом учителем з предмета Математика.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку з Математика, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де й відбуватиметься урок із викладачем із Харків.

Діти перевантажені безліччю предметів, по всім потрібні хороші оцінки та знання. Не завжди вистачає внутрішнього ресурсу зрозуміти важкі предмети. На тлі високої завантаженості рівень знань бажає кращого. Математика – не всім дається легко. Як бути, коли предмет необхідний вступу, вирівнювання оцінок? Потрібен фахівець, який допоможе освоїти предмет, репетитор з математики зробить науку зрозумілою та пізнавальною.

Що надають послуги репетитора з математики?

Нинішня система освіти побудована під учня, який володіє схильністю до математики. Вчитель розповідає програму за вказаний час. Навіть за хорошого пояснення, частина учнів не встигає обробити інформацію. 

Індивідуальні заняття побудовані інакше, а саме:

 1. Зважаючи на здібності, темп запам'ятовування учня складається програма.
 2. Власна методика навчання. Система викладання відрізняється від шкільної.
 3. Зручний час занять. Плануйте справи, а ми підлаштуємося під вас.
 4. Акцент на вирішення важких завдань / тем.
 5. Простота. Фахівці сервісу TeMa роблять легким навчання.

Вивчення математики у Харкові дає дитині не лише розуміння математики, а й тренує логіку, розум, кмітливість способом якомога простіше.

Коли потрібен репетитор з математики в Харкові?

Наразі приватні послуги репетитора з математики з модної тенденції перетворилися на необхідність. Чи виправдано це? Звичайно так, засвоїти важкі знання простіше, а вибрати репетитора, що сподобався, можна не обмежуючись одним містом і навіть країною завдяки онлайн-сервісу TeMa. 

Коли слід зануритися детально у вивчення математики:

 1. Недостатнє розуміння. Потрібно отримати пояснення простими словами.
 2. Нерегулярне відвідування школи. Часті хвороби чи інші причини наслідків одні: відставання від програми.
 3. Інтерес до науки. Якщо ви сильні в математиці слід приділити час розвитку.
 4. Погана шкільна освіта. Не рідкість, що вчитель некоректно викладає, у результаті немає розуміння математики.
 5. Підготовка до ЗНО та ДПА. Освоїти основи з усієї програми, винесеної на тестування, закрити порожнечі у знаннях та знати підводні камені екзаменаційних білетів.

Репетитор з математики у Харкові ціна

Вибір індивідуальних занять включає кілька етапів, у тому числі вартість. Не секрет, що вартість репетитора з математики є різною, а якість не завжди відповідає. 

Чому репетитор з математики ціна за годину так різняться, розберемо нижче:

 1. Попит. Багато запитів на навчання до викладача підвищує ціну.
 2. Профільна освіта. Декілька дипломів або один.
 3. Підвищення кваліфікації. Сюди входить розвиток навичок та знань під актуальну систему освіти.
 4. Досвід. Чим більше, тим краще розуміння учнів та методик викладання.

Платформа для пошуку репетиторів TeMa зібрала різні цінові сегменти, викладачів різної кваліфікації, перевіреної платформою, а вартість занять з математики приємно вражає. Звертаючись до наших фахівців, можете розраховувати на розумну ціну та продуктивне навчання. Репетитор з математики у Харкові в середньому коштує 200 грн за годину.

4 поради як знайти репетитора з математики

Сучасні умови життя знизили регулярність відвідування школи та якісне навчання. Математика не той предмет, де легко можна і власними силами впорається. Щоб забезпечити здобуття хорошої освіти, потрібен репетитор з математики у Харкові, а займатися можна у будь-якому місці з наявністю інтернету. Адже репетитори – це фахівці, які здобули високу кваліфікацію, завдяки якій створили власну методику навчання.

Сервіс пошуку репетиторів TeMa включає фахівців з різних категорій та міст, які отримали відмінні відгуки. Щоб знайти відповідного репетитора, потрібно визначити, кого ви шукаєте. 

Ось 4 поради як знайти репетитора з математики у Харкові:

 1. Визначте цілі. Це підготовка до ЗНО чи ДПА, підвищення успішності чи детальне вивчення.
 2. Яка програма навчання підходить (шкільна, вступна, розширена).
 3. Вивчіть відгуки. Живі відгуки набагато більше можуть сказати про спеціаліста, ніж рейтинги, тому спирайтеся на думки людей, які вже скористалися послугою.
 4. Строки. Встановіть точні або зразкові терміни досягнення результату. Але пам'ятайте, що швидких результатів не буває, на все потрібен час.

Вивчення математики

Заняття онлайн в Україні буквально маст хев для батьків та учнів. Перед вами відкривається можливість навчання де б ви не знаходилися, адже головна присутність інтернету та бажання. Даний формат дозволяє планувати та проводити заняття так, щоб учневі було комфортно та підбирати найбільш продуктивний час.

Також, зазначимо, що онлайн навчання доступніше, ніж офлайн. Тому, що всі матеріали в електронному форматі й не потрібно витрачатися на покупку підручників, тестових зошитів тощо. Приміщення для занять не потрібно знімати та витрачається на дорогу.

Репетитори з лінійної алгебри Харків та геометрії допоможуть розуміти складні формули, теореми, вирішувати завдання та отримувати хороші оцінки.