Репетитор з біології в Харкові

Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Навчаюся на 4 курсі в ХНПУ ім. Г. С. Сковороди на вчителя біології. Допомагаю учням в підготовці до НМТ, контрольних робіт з біології. Заняття проводжу онлайн, перше заняття вступне де ми з учнем перевіряємо його рівень знань з біології. В своїй роботі використовую власні розробки.
0 / 5
100.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора в місті Харків з предмета Біологія Що б знайти репетитора в місті Харків з предмета Біологія з більш ніж 1 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронируйте первый урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету викладача і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з міста Харків, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом учителем з предмета Біологія.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку з Біологія, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де й відбуватиметься урок із викладачем із Харків.

Не секрет, що поглиблене вивчення біології потрібно, щоб підвищити рівень і закрити прогалини у знаннях. Це є цікавою наукою, що вивчає пізнання природи самого себе і зовнішнього світу. Дізнатися, як влаштований організм, процеси життєдіяльності, взаємодія між живими істотами. Починаючи ботанікою та завершуючи анатомією. На перший погляд, не складно, відсутні складні коефіцієнти та формули. Але на практиці наука важко дається.

Чому вам потрібні індивідуальні заняття з біології у Харкові?

Часто дитині не вистачає мотивації. У школі діти не хочуть вивчати предмет через труднощі: не подобається вчитель або нецікаві уроки. Учень добре сприймає знання, подані з урахуванням його особливостей. Підготовка з біології в Харкові з нуля допоможе краще розібратися в предметі.

Індивідуальні заняття сприяють ефективній концентрації на пізнанні, і прибирають сором'язливість ставити більше запитань наставнику.

Чому потрібні індивідуальні заняття у Харкові:

 • підготовка до ЗНО та ДПА з гарним результатом;
 • інтерес до біології, ви побачите цю науку у новому світлі;
 • цікава практика із приватним учителем;
 • лише необхідні навички для вступу до вищих навчальних закладів.

Навіщо потрібен репетитор з біології в Харкові?

Молодь досить активна, а силу віку не дуже відповідальна для самостійного освоєння. Активне молоде життя стає на перший план.Прокрастинація навчання стає нормою, успішність падає. Необхідна мотивація та поштовх. 

У яких випадках слід знайти репетитора з біології:

 1. Потрібно запобігти чи зупинити відставання від шкільної програми.
 2. Професійно підготуватися до ЗНО чи ДПА.
 3. Забезпечити особистого наставника для мотивації.
 4. Допомогти визначиться із професією, інтересами.
 5. Спростити життя, періодично закриваючи порожнечі у знаннях.

Репетитор з біології у Харкові ціна

Вартість залежить від професійних якостей педагога, враховуйте це дізнаючись скільки коштує репетитор з біології. Спираючись на досвід та навички ціна за годину встановлюється різна. Якщо педагог-початківець, він може брати, як досвідчений, аргументуючи високою якістю. Коли питання репетитори з біології вартість, визначте бажаний рівень професіоналізму, стажу, кваліфікації.

Платформа для пошуку репетиторів TeMa включає різну цінову політику. У середньому репетитор з біології у Харкові коштує 200 грн за годину.

Що включають послуги репетитора з біології?

Підхід приватних занять у Харкові відрізняється від шкільних. Враховуючи індивідуальні особливості, репетитор вибудовує програму під здібності учня. 

Розкажемо докладніше особливості уроків з репетитором у Харкові:

 • індивідуальна програма, акцент на проблемних темах;
 • заняття проходять у зручний час;
 • спеціаліст підбирає актуальний матеріал для вас;
 • поглиблено відповідає на запитання;
 • тренувальні вправи та тести;
 • розв'язання задач / тестів для ЗНО, ДПА, олімпіад.

Як знайти репетитора з біології та перевірити чи справді він гарний?

Зараз багато сайтів, які пропонують кандидатури вчителів, є недобросовісні, які годують грандіозними обіцянками, а за фактом прогресу нуль, іспит провалений. Щоб уникнути подібної долі, радимо скористатися надійними сайтами у Харкові. Наприклад, сервіс пошуку репетиторів TeMa. Чому цей веб-сайт? 

Тому, що містить:

 1. Доступ до викладачів, які отримали живі відгуки.
 2. Можливість знайти репетитора з біології.
 3. Сучасні методи вивчення біології.
 4. Низька ціна за годину.
 5. Підготовка онлайн у зручний для вас час.

Зрозуміти хороший педагог чи ні просто. У хорошого репетитора є відгуки, якими можна оперувати компетентності педагога. Реклама не викликає довіри на відміну від відгуків людей, які скуштували послуги репетитора з біології у Харкові.

Сервіс пошуку репетиторів TeMa сприяє пошуку професіонала, дізнатися репетитор з біології ціна в Харкові, займатися зі спеціалістами, що рівномірно розподіляє теорію та практику. Візьміть пробний урок зі знижкою 50% і переконайтеся у високій кваліфікації.

Чи ефективна підготовка до біології онлайн?

Офлайн чи дистанційно не має значення, за бажання навчитися. Дистанційний формат дозволяє вибрати педагога з іншого міста. Не потрібно витрачати час та гроші на дорогу. За бажання батьки контролюють процес навчання.

Ось вдалося знайти репетитора з біології, і головне питання «є гарантії?». Ні, відповість грамотний фахівець, надхмарні результати пропонують лише некваліфіковані педагоги. Адже послуги приватного викладача в освіті – не купівля телефону з гарантією роботи на 2 роки. Навіть якщо послуги вчителя біології у Харкові якісні, то успіх не залежить від вас, у тому числі.

Пам'ятайте, викладацький стаж не говорить про рівень професіоналізму, головне – якісна подача. Методи вивчення біології розумного та поганого вчителя відрізняються актуальністю програми.

Коли вам потрібен репетитор з біології з нуля, шукайте спеціаліста, здатного побудувати повідомлення інформації зрозумілим способом. Це можуть бути підручники, відео, аудіо, завдання.