Репетитори англійської мови у Харкові

Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 відгуків
Добрий день! Мене звати Катерина, більшу частину життя я займаюсь улюбленою справою: викладаю англійську у дітей! Для мене це не просто робота, це стиль життя! Є досвід роботи педагогом у школі, перекладачем, репетитором. Засновниця та методист дитячого клубу " Kids time" . Стартує набір нових учнів...
0 / 5
600.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора в місті Харків з предмета Англійська мова Що б знайти репетитора в місті Харків з предмета Англійська мова з більш ніж 1 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронируйте первый урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету викладача і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з міста Харків, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом учителем з предмета Англійська мова.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку з Англійська мова, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де й відбуватиметься урок із викладачем із Харків.

Зараз попит на фахівців зі знанням англійської перевищує. Практично у кожному ВНЗ під час вступу серед переліку обов'язкових предметів є англійська. Будь метою вивчення англійської мови з нуля, граматика або розмовний, потрібен структурний підхід, щоб не просто вивчити мову, а опанувати.

Можна використовувати програми, уроки на YouTube, сайти для вивчення часів, дієслів, артиклів, розмовної мови, проте це лише допоміжні інструменти. Вивчення англійської онлайн ефективніше, тому що навчання проходить комфортно.

Як проводяться індивідуальні уроки англійської мови?

У сучасному світі стало не просто зручно, а й безпечніше навчається онлайн. Платформа для пошуку репетиторів TeMa робить навчання зручним. 

Приватні уроки з репетитором проходять таким чином:

 1. Матеріали для навчання викладач надсилає перед уроком.
 2. Багато практики, розмовна у вигляді діалогів, коли граматика, то з використанням прикладів, повністю залучаючись до процесу вивчення англійської.
 3. Домашні завдання у вигляді тестів, завдань за допомогою аудіо/відео. За потреби обговорюються з викладачем на наступному уроці.
 4. Діалоги англійською, використовуючи популярні речення, поширені фразові дієслова, щоб учень розвивав та тренував розмовну вимову.

Навіщо потрібен репетитор з англійської мови в Харкові?

Навіщо послуги репетитора англійської в Харкові, коли безліч безплатних джерел навчання? Безумовно, саме вивчення освіжає пам'ять у граматиці, допомагає згадати фразові дієслова, діалоги, але структури немає.

Перегляд фільмів лише англійською, поповнює словник у голові, але виступає лише доповненням. Якщо потрібна підготовка до ЗНО або вивчення з нуля, то вам знадобиться репетитор з англійської мови в Харкові.

Наприклад розглянемо ситуацію: людина дізналася чимало слів, словосполучень, правил за допомогою додатків, паралельно практикуючи у завданнях. І тут йому потрібно побудувати речення англійською, слова начебто він усе знає, а ось у якому порядку їх розставляти і які артиклі використовувати, немає розуміння, як результат, вийшов набір англійських слів, нікому не зрозумілих за змістом. У випадку з тестами, тільки досвідчений репетитор може розповісти про всі підводні камені, застерігаючи від простих помилок.

Коли потрібні послуги репетитора з англійської мови?

Поширеною мовою як в Україні, так і в інших країнах вважається саме англійська. Незнання мови іноді перекриває шляхи великих перспектив. 

Основними факторами, коли потрібен репетитор з англійської є:

 • вступ та підготовка до здачі ЗНО чи ДПА;
 • удосконалення знань та заповнень прогалин;
 • планування продовжити навчання за кордоном;
 • запланована відпустка, навчання різних видів спорту (сноуборд, дайвінг, лижі тощо) на відпочинку в англомовних інструкторів;
 • переїзд в іншу країну, причому необов'язково це англомовна країна, ця мова є міжнародною, і точно знадобиться;
 • самовдосконалюватись, вивчення мов розкриває потенціал, посилюючи впевненість у своїх силах.

Репетитор англійської у Харкові ціна

Репетитор англійської мови вартість залежить від різних факторів. Кваліфікований викладач зазвичай бере дорожче, ніж тільки випускник філфаку. Попит породжує не тільки пропозицію, а ще й підвищує ціну, чим більший попит спеціаліста, тим дорожче він бере грошей.

Рівень володіння мовою – вагомий аргумент у побудові ціни. Урок з носієм мови або білінгвом буде дорожчим. У містах мільйонниках ціна значно вища, ніж у маленьких. Сервіс пошуку репетиторів TeMa допоможе знайти вчителя з діапазоном цін, який вам підійде, в середньому послуги викладача коштують 200 грн.

Чому вивчення англійської індивідуально краще, ніж курси?

Індивідуальний вчитель англійської мови у Харкові відрізняється від групових. На приватних уроках увага спрямована одному учневі, в групі, матеріал подається узагальнено, додаючи більше конструктивної інформації. 

В той час коли репетитор з англійської мови в Харкові:

 1. Складає індивідуальний план навчання, підлаштовуючись під ваші цілі, здібності та рівень.
 2. Проводить уроки в зручний для вас час і з частотою, яка необхідна учневі.
 3. Подає інформацію для запам'ятовування.
 4. Використовує у роботі посібники, актуальні для дитини.
 5. Вибудує план розмовної практики, що актуальна.
 6. Постійно на зв'язку, можна без проблем зв'язатися з учителем і уточнити моменти, що цікавлять.
 7. Побудує комунікацію, легку для учня.
 8. Мотивує, учень сам захоче працювати на результат, а не вчитися для галочки.
 9. Забезпечить велику кількість практики.

Як знайти репетитора з англійської мови під ваш запит?

Сервіс пошуку репетиторів TeMa включає фахівців, які підходять для різних цілей. Студенти та викладачі, носії мови та українці, які вільно ними володіють. Викладачі поділяються на дві категорії: ті, хто працює з освітніми процесами (підготовка до вступу, покращення/підтримка оцінок та знань) та універсальні.

Кожен репетитор англійської мови у Харкові має свій підхід. Один фахівець проводить свої уроки повністю англійською, а інший за бажанням учня, такі моменти обмовляються з самим викладачем.

Коли вам потрібен репетитор англійської в Харкові, варто спиратися на відчуття, чи отримані нові знання на уроці, наскільки комфортно працювати з репетитором. Учень не повинен соромитися перепитати чи опрацювати тему кілька разів, адже тоді результату не буде, навіть за високої кваліфікації.

Вибираючи спеціаліста, зверніть увагу на відгуки. Вивчіть, як в інших пройшли уроки англійської мови в Харкові, розуміючи, що все індивідуально, якщо методика викладача не підійшла одному учневі, для іншого це може бути маст хев. Беріть пробні уроки, та знаходьте свого ідеального репетитора. Це потрібно, щоб знайти найкращий репетитор англійської.