Репетитори в місті Київ по предмету Комп'ютерна грамотність онлайн

Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Досвід в маркетингу з 2008 року. Багато практики, роботи та консультування маркетингових відділів та агенцій. Досвід в освіті з 2014 року. Створення своїх тренінгів та курсів, досвід лектора та тренера. Постійна робота з навчання школярів, студентів та ТОП-менеджменту компаній. Підвищую кваліфікаці...
0 / 5
500.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Усім привіт! Мене звати Ася, я викладаю понад 15 років Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesigh, Procreate, Gimp, 3D Макс, 3D Maya, Autocad. Малюю на планшеті, маю художню освіту та освіту дизайнера. Спочатку я визначаю мету занять, тобто чому Ви хотіли б навчитися. Потім складаю індивіду...
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора в місті Київ з предмета Комп'ютерна грамотність Що б знайти репетитора в місті Київ з предмета Комп'ютерна грамотність з більш ніж 2 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронируйте первый урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету викладача і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з міста Київ, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом учителем з предмета Комп'ютерна грамотність.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку з Комп'ютерна грамотність, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де й відбуватиметься урок із викладачем із Київ.

Часті питання по предмету Комп'ютерна грамотність в Київ

Як правильно обрати репетитора в Київ з предмету Комп'ютерна грамотність?

Щоб обрати кращого викладача з предмету Комп'ютерна грамотність в Київ дивіться на наступні параметри: ставка за роботу, наявність диплома, наявність відгуків, стаж.

Де знайти викладача з предмету Комп'ютерна грамотність в Київ?

Обрати вчителя з предмету Комп'ютерна грамотність в Київ можна з будь-якої точки світу, не витрачаючи дні, а то тижні на пошуки, сайт для пошуку викладачів ТеМа включає велику базу перевірених репетиторів, широкого діапазону цін, піднявшись вище і встановивши фільтри пошуку, Ви знайдете кращих індивідуальних фахівців з предмету Комп'ютерна грамотність Київ.

Яка вартість репетитора в Київ з предмету Комп'ютерна грамотність?

Вартість послуг викладача з предмету Комп'ютерна грамотність Київ варіюються від таких факторів: складність предмету, обсяг роботи, наявність відгуків. Точну вартість можна подивитися в профілі репетитора з предмету Комп'ютерна грамотність з Київ, що встановлюється спираючись на середню вартість в Київ.