Репетитори в місті Київ по предмету Хімія онлайн

Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Я випускниця хімічного факультету КНУ ім. Т.Г.Шевченка. Досвід роботи викладання 8 років. 1.Пояснюю матеріал швидко та зрозуміло школярам 7-11 класів 2.Підготовка до ЗНО 3.Підготовка до Олімпіад 4.Виконую контрольні та самостійні роботи 5.Проводжу заняття ОНЛАЙН.
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Люблю свій предмет) Надаю перевагу індивідуальному підхіду, під час занять використовую презентації, тестові завдання, задачі різної складності.
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора в місті Київ з предмета Хімія Що б знайти репетитора в місті Київ з предмета Хімія з більш ніж 2 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронируйте первый урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету викладача і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з міста Київ, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом учителем з предмета Хімія.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку з Хімія, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де й відбуватиметься урок із викладачем із Київ.

Часті питання по предмету Хімія в Київ

Як правильно обрати репетитора в Київ з предмету Хімія?

Щоб обрати кращого викладача з предмету Хімія в Київ дивіться на наступні параметри: ставка за роботу, наявність диплома, наявність відгуків, стаж.

Де знайти викладача з предмету Хімія в Київ?

Обрати вчителя з предмету Хімія в Київ можна з будь-якої точки світу, не витрачаючи дні, а то тижні на пошуки, сайт для пошуку викладачів ТеМа включає велику базу перевірених репетиторів, широкого діапазону цін, піднявшись вище і встановивши фільтри пошуку, Ви знайдете кращих індивідуальних фахівців з предмету Хімія Київ.

Яка вартість репетитора в Київ з предмету Хімія?

Вартість послуг викладача з предмету Хімія Київ варіюються від таких факторів: складність предмету, обсяг роботи, наявність відгуків. Точну вартість можна подивитися в профілі репетитора з предмету Хімія з Київ, що встановлюється спираючись на середню вартість в Київ.