Репетитори в місті Київ по предмету Корейська мова онлайн

Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 Відгуків
Добрий день, мене звати Евеліна.Я закінчила Київський Національний Лінгвістичний Університет за спеціалізацією - корейська мова, література та переклад. Також вивчала корейську мову в Кореї і жила там більше року, викладаючи її. Я товариська та відповідальна, легко і доступно пояснюю граматику, будо...
0 / 5
560.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора в місті Київ з предмета Корейська мова Що б знайти репетитора в місті Київ з предмета Корейська мова з більш ніж 1 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронируйте первый урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету викладача і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з міста Київ, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом учителем з предмета Корейська мова.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку з Корейська мова, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де й відбуватиметься урок із викладачем із Київ.

Часті питання по предмету Корейська мова в Київ

Як правильно обрати репетитора в Київ з предмету Корейська мова?

Щоб обрати кращого викладача з предмету Корейська мова в Київ дивіться на наступні параметри: ставка за роботу, наявність диплома, наявність відгуків, стаж.

Де знайти викладача з предмету Корейська мова в Київ?

Обрати вчителя з предмету Корейська мова в Київ можна з будь-якої точки світу, не витрачаючи дні, а то тижні на пошуки, сайт для пошуку викладачів ТеМа включає велику базу перевірених репетиторів, широкого діапазону цін, піднявшись вище і встановивши фільтри пошуку, Ви знайдете кращих індивідуальних фахівців з предмету Корейська мова Київ.

Яка вартість репетитора в Київ з предмету Корейська мова?

Вартість послуг викладача з предмету Корейська мова Київ варіюються від таких факторів: складність предмету, обсяг роботи, наявність відгуків. Точну вартість можна подивитися в профілі репетитора з предмету Корейська мова з Київ, що встановлюється спираючись на середню вартість в Київ.