Репетитори в місті Київ по предмету Італійська мова онлайн

Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Італійська, Португальська
0 відгуків
Я - філологиня, перекладачка, викладачка. Захоплююся дослідженням мов, історії та культури. Окрім англійської, викладаю ще італійську та португальську, а також займаюся перекладами. Також маю досвід спілкування з native-спікерами на проектах по Європі, а також на різноманітних заходах. Відвідувала...
0 / 5
300.00 UAH/год
350.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора в місті Київ з предмета Італійська мова Що б знайти репетитора в місті Київ з предмета Італійська мова з більш ніж 1 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронируйте первый урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету викладача і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з міста Київ, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом учителем з предмета Італійська мова.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку з Італійська мова, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де й відбуватиметься урок із викладачем із Київ.

Часті питання по предмету Італійська мова в Київ

Як правильно обрати репетитора в Київ з предмету Італійська мова?

Щоб обрати кращого викладача з предмету Італійська мова в Київ дивіться на наступні параметри: ставка за роботу, наявність диплома, наявність відгуків, стаж.

Де знайти викладача з предмету Італійська мова в Київ?

Обрати вчителя з предмету Італійська мова в Київ можна з будь-якої точки світу, не витрачаючи дні, а то тижні на пошуки, сайт для пошуку викладачів ТеМа включає велику базу перевірених репетиторів, широкого діапазону цін, піднявшись вище і встановивши фільтри пошуку, Ви знайдете кращих індивідуальних фахівців з предмету Італійська мова Київ.

Яка вартість репетитора в Київ з предмету Італійська мова?

Вартість послуг викладача з предмету Італійська мова Київ варіюються від таких факторів: складність предмету, обсяг роботи, наявність відгуків. Точну вартість можна подивитися в профілі репетитора з предмету Італійська мова з Київ, що встановлюється спираючись на середню вартість в Київ.