Репетитори Англійської мови у Одесі

Проведено уроків: 0
Англійська
0 Відгуків
Усім привіт 😊 Я вчителька (репетиторка) англійської мови. Працюю з дорослими відповідальними людьми, які розуміють навіщо їм англійська. Зі мною легко підтягнути мову або вчити з нуля🔥 Працюю на результат. Для мене важливо взаємоповага і конект між вчителем та учнем. Вчитель це в першу чергу друг, н...
0 / 5
600.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Вивчаю англійську мову, тому хочу не тільки поділитися своїми знаннями, а ще й навчати дітей віком від 3 до 6 років або тих, хто тільки починає вивчати мову. Хоч досвід в викладанні в мене невеликий, та все ж я вмію знаходити підхід до діток, і зможу зацікавити їх вивчати англійську мову, яка відкри...
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 Відгуків
Привіт! Мене звуть Оксана,я займаюся з дітьми та з підліткамианглійською мовою вже більше року! Влітку 2022 року,працювала на американську благодійну компанію Shropshire music foundation,як перекладач з англійської на українську мову. На своїх заняттях використовую різні методи тики навчання,щоб бул...
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська
0 Відгуків
Преподаватель английского языка, опыт работы более 17 лет, работала в школе, колледжах, университе,курсах Имею второе психологическое образование,поэтому подхожу индивидуально к каждому ученику Работаю с подростками и взрослыми
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 Відгуків
Репетитор английского языка и математики. Помощь в выполнении домашних заданий, подготовка к экзаменам, контрольным работам, тестам. Дополнительный материал предоставляется. Занятия на территории ученика. Возможны парные занятия при одинаковом уровне знаний учеников
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Китайська, Корейська
0 Відгуків
Навчаюсь на вчителя китайської та англійської мови, знаю корейську - вивчаю її вже протягом 5 років. Можу вести уроки українською або російською мовами. Атмосфера на уроках комфортна та ненапружена. Китайська: займаємось за програмою HSK, починаючи з початку та, щонайменше, до 4 рівня. Проходимо та...
0 / 5
150.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 Відгуків
Вітаю! Мене звати Валерія, навчаюсь на третьому курсі на викладача китайської та англійської мови. З 15 років вивчаю корейську мову і повністю закохана в азіатську культуру. Постійно розвиваю свої знання в різних напрямках. Сама постійно проходжу різні курси для підвищення кваліфікації. Також прийма...
0 / 5
190.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Якщо Ви бажаєте вивчати англійську мову з нуля, весело та цікаво, або ж просто покращити свій рівень, тоді в цьому допоможу Вам Я😉!) Мене звати Інна, я репетитор англійської мови для дітей та дорослих. Маю вищу філологічну освіту за спеціальністю філолог, перекладач, викладач англійської мови та л...
0 / 5
280.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора в місті Одеса з предмета Англійська мова Що б знайти репетитора в місті Одеса з предмета Англійська мова з більш ніж 8 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронируйте первый урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету викладача і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з міста Одеса, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом учителем з предмета Англійська мова.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку з Англійська мова, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де й відбуватиметься урок із викладачем із Одеса.

Англійська мова — одна з найважливіших та найпопулярніших мов у світі, яка відкриває величезну кількість можливостей. В Одесі є багато викладачів, які готові допомогти у вивченні англійської мови. Однак вибрати відповідного вчителя в Одесі може бути складно, особливо якщо ви не знаєте вчителів особисто. Тому платформа TeMa пропонує унікальну можливість знайти кваліфікованих вчителів англійської в Одесі без зайвих та тимчасових витрат.

У чому переваги індивідуального вивчення англійської?

Викладачі на платформі TeMa пропонують приватні уроки англійської в Одесі, які допоможуть прискорити процес вивчення мови та покращити навички розмовної мови. Також, на платформі, ви можете вивчати німецьку мову з кращими викладачами.

Репетитори TeMa мають великий досвід роботи з підготовкою учнів до іспитів, їх заняття спрямовані на вивчення основних розділів іспиту, включаючи читання, письма, граматику та лексику. Вони допоможуть учням подолати іспит, отримати високий бал і вступити до бажаного вишу.

Курси англійської мови в Одесі або заняття з репетитором: який зробити вибір?

Англійська онлайн з викладачем – ефективний спосіб покращити свої знання та навички. Проте не хвилюйтесь, на платформі TeMa ви можете знайти свого вчителя в Одесі.

Ось кілька порад, які допоможуть вам зробити правильний вибір:

  1. Виберіть репетитора з відповідним досвідом та кваліфікацією. Перед тим, як вибрати викладача, переконайтеся, що він має відповідний досвід та кваліфікацію.
  2. Індивідуальний підхід до кожного учня.
  3. Вартість занять. Не забудьте дізнатися про вартість занять. Але не орієнтуйтеся лише на ціну – виберіть репетитора з відповідним досвідом та кваліфікацією, а потім уже обговорюйте умови занять.

Яка вартість занять з репетитором англійської мови в Одесі?

Одне з головних питань, які виникають під час вибору репетитора — це вартість занять. На платформі TeMa ви можете знайти репетиторів англійської мови з різною вартістю занять, що дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант для вас.

Але не слід забувати, що якість навчання та професіоналізм репетитора — це головні критерії при виборі фахівця. Адже інвестування у знання – це інвестування у своє майбутнє.

Де знайти перевіреного репетитора в Одесі?

Якщо ви шукаєте репетитора англійської мови в Одесі, вибір району для занять може мати вирішальне значення. Який район Одеси є найкращим для навчання англійській мові? Відповідь на це питання залежить від ваших уподобань та місця проживання. Але завдяки платформі TeMa ви можете займатися з будь-якої точки світу.

Більше того, завдяки платформі TeMa ви можете вибирати репетиторів з різних районів міста та займатися з ними віддалено. Це дає вам більше свободи та гнучкості у виборі репетитора та графіка занять.

Отже, якщо ви шукаєте викладачів англійської, не обмежуйте себе географічними рамками. Використовуйте платформу TeMa для того, щоб вибрати найкращого репетитора для ваших потреб, та займайтеся з ним віддалено, з будь-якої точки світу.

Викладачі на платформі TeMa пропонують високоякісне навчання англійській мові, яке допоможе покращити ваші знання та навички у цій важливій мові. Незалежно від того, чи потрібні вам заняття для підготовки до іспиту, підвищення рівня англійської мови або професійного зростання, на платформі TeMa ви знайдете найкращих репетиторів, які допоможуть вам досягти поставленої мети. Швидше шукайте свого викладача та приступайте до навчання!

FAQ

Які переваги занять з репетитором англійської в Одесі?

Заняття з репетитором англійської в Одесі допоможуть вам покращити ваш рівень англійської мови, підготуватися до іспитів або роботи, підвищити впевненість у собі під час спілкування англійською мовою та отримати персональну увагу та допомогу в навчанні.

Як вибрати кваліфікованого репетитора англійської мови в Одесі?

Вибір кваліфікованого репетитора англійської мови може бути складним. Найкращим способом є перевірка відгуків попередніх учнів та перегляд стажу роботи репетитора. На платформі TeMa є можливість обрати репетитора зі стажем роботи та позитивними відгуками.