Репетитори в місті Львів по предмету Програмування онлайн

Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Навчаюся на 2 курсі спеціальності "квантові комп'ютери та квантове програмування", паралельно працюю декілька годин на тиждень асистентом викладача з робототехніки та програмування
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Привіт, мене звати Сергій. Люблю море :))) Завдяки тому, що писати код можна не тільки в офісі вже декілька років живу біля Середземного моря і працюю віддалено. Маю досвід викладання як офлайн так і в онлайн школі, з дорослими та дітьми. З дітьми працюю в візуальній системі програмування Scratch...
0 / 5
400.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Добрий день, Моє ім'я Юрій Васюк. Я працюю розробником програмного забезпечення та баз даних з 2017 року. У 2018 році закінчив університет Брігама Янга в Айдахо, США, за напрямком Компютерно Информаційні Технології. Під час навчання працював помічником викладача та тьютором класу баз даних. До ун...
0 / 5
600.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора в місті Львів з предмета Програмування Що б знайти репетитора в місті Львів з предмета Програмування з більш ніж 3 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронируйте первый урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету викладача і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з міста Львів, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом учителем з предмета Програмування.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку з Програмування, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де й відбуватиметься урок із викладачем із Львів.

Часті питання по предмету Програмування в Львів

Як правильно обрати репетитора в Львів з предмету Програмування?

Щоб обрати кращого викладача з предмету Програмування в Львів дивіться на наступні параметри: ставка за роботу, наявність диплома, наявність відгуків, стаж.

Де знайти викладача з предмету Програмування в Львів?

Обрати вчителя з предмету Програмування в Львів можна з будь-якої точки світу, не витрачаючи дні, а то тижні на пошуки, сайт для пошуку викладачів ТеМа включає велику базу перевірених репетиторів, широкого діапазону цін, піднявшись вище і встановивши фільтри пошуку, Ви знайдете кращих індивідуальних фахівців з предмету Програмування Львів.

Яка вартість репетитора в Львів з предмету Програмування?

Вартість послуг викладача з предмету Програмування Львів варіюються від таких факторів: складність предмету, обсяг роботи, наявність відгуків. Точну вартість можна подивитися в профілі репетитора з предмету Програмування з Львів, що встановлюється спираючись на середню вартість в Львів.