Репетитори в місті Львів по предмету Хімія онлайн

Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Викладач хімії з понад 10 річним досвідом репетиторської діяльності. Можу надавати послуги навчання за шкільною програмою, а також вищої школи з загальної та неорганічної хімії і аналітичної хімії
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Я маю педагогічну освіту. Та працюю у цій сфері 6 років На уроках більше уваги приділяю рівнянням, вправам, задачам. Пояснюю легко та доступно, а складні теми роз‘яснюю на «пальцях». Після занять Ви не тільки зрозумієте предмет, а й полюбите його!
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора в місті Львів з предмета Хімія Що б знайти репетитора в місті Львів з предмета Хімія з більш ніж 2 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронируйте первый урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету викладача і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з міста Львів, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом учителем з предмета Хімія.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку з Хімія, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де й відбуватиметься урок із викладачем із Львів.

Часті питання по предмету Хімія в Львів

Як правильно обрати репетитора в Львів з предмету Хімія?

Щоб обрати кращого викладача з предмету Хімія в Львів дивіться на наступні параметри: ставка за роботу, наявність диплома, наявність відгуків, стаж.

Де знайти викладача з предмету Хімія в Львів?

Обрати вчителя з предмету Хімія в Львів можна з будь-якої точки світу, не витрачаючи дні, а то тижні на пошуки, сайт для пошуку викладачів ТеМа включає велику базу перевірених репетиторів, широкого діапазону цін, піднявшись вище і встановивши фільтри пошуку, Ви знайдете кращих індивідуальних фахівців з предмету Хімія Львів.

Яка вартість репетитора в Львів з предмету Хімія?

Вартість послуг викладача з предмету Хімія Львів варіюються від таких факторів: складність предмету, обсяг роботи, наявність відгуків. Точну вартість можна подивитися в профілі репетитора з предмету Хімія з Львів, що встановлюється спираючись на середню вартість в Львів.