Репетитори в місті Львів по предмету Історія онлайн

Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Здійснюю підготовку до зно та нмт з історії України фахово та кваліфіковано
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Готую до ЗНО (НМТ), допомагаю засвоїти шкільну програму з історії України та всесвітньої історії. На заняттях завжди стараюся зберегти баланс між "цікаво" та "необхідно". Вірю в можливості кожного учня, практикую індивідуальний підхід та комбіную методики відповідно до потреби дитини. Переконана в...
0 / 5
225.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора в місті Львів з предмета Історія Що б знайти репетитора в місті Львів з предмета Історія з більш ніж 2 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронируйте первый урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету викладача і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з міста Львів, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом учителем з предмета Історія.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку з Історія, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де й відбуватиметься урок із викладачем із Львів.

Часті питання по предмету Історія в Львів

Як правильно обрати репетитора в Львів з предмету Історія?

Щоб обрати кращого викладача з предмету Історія в Львів дивіться на наступні параметри: ставка за роботу, наявність диплома, наявність відгуків, стаж.

Де знайти викладача з предмету Історія в Львів?

Обрати вчителя з предмету Історія в Львів можна з будь-якої точки світу, не витрачаючи дні, а то тижні на пошуки, сайт для пошуку викладачів ТеМа включає велику базу перевірених репетиторів, широкого діапазону цін, піднявшись вище і встановивши фільтри пошуку, Ви знайдете кращих індивідуальних фахівців з предмету Історія Львів.

Яка вартість репетитора в Львів з предмету Історія?

Вартість послуг викладача з предмету Історія Львів варіюються від таких факторів: складність предмету, обсяг роботи, наявність відгуків. Точну вартість можна подивитися в профілі репетитора з предмету Історія з Львів, що встановлюється спираючись на середню вартість в Львів.