Репетитори в місті Poznań по предмету Українська мова онлайн

Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Вчитель української мови та літератури, маю досвід підготовки учнів до ЗНО, працювала у школі, ліцеї протягом 14 років. Перевіряла відкриту частину ЗНО з української мови та літератури (власне висловлення) з 2018 року, працювала інструктором під час проведення основної сесії ЗНО.
0 / 5
280.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора в місті Poznań з предмета Українська мова Що б знайти репетитора в місті Poznań з предмета Українська мова з більш ніж 1 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронируйте первый урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету викладача і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з міста Poznań, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом учителем з предмета Українська мова.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку з Українська мова, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де й відбуватиметься урок із викладачем із Poznań.

Часті питання по предмету Українська мова в Poznań

Як правильно обрати репетитора в Poznań з предмету Українська мова?

Щоб обрати кращого викладача з предмету Українська мова в Poznań дивіться на наступні параметри: ставка за роботу, наявність диплома, наявність відгуків, стаж.

Де знайти викладача з предмету Українська мова в Poznań?

Обрати вчителя з предмету Українська мова в Poznań можна з будь-якої точки світу, не витрачаючи дні, а то тижні на пошуки, сайт для пошуку викладачів ТеМа включає велику базу перевірених репетиторів, широкого діапазону цін, піднявшись вище і встановивши фільтри пошуку, Ви знайдете кращих індивідуальних фахівців з предмету Українська мова Poznań.

Яка вартість репетитора в Poznań з предмету Українська мова?

Вартість послуг викладача з предмету Українська мова Poznań варіюються від таких факторів: складність предмету, обсяг роботи, наявність відгуків. Точну вартість можна подивитися в профілі репетитора з предмету Українська мова з Poznań, що встановлюється спираючись на середню вартість в Poznań.